Dvojité žebříky

V řemeslné výrobě představují žebříky flexibilní pomůcky pro výstup pro práce v malých výškách. Používají se však také ve skladu. Tyto užitečné pomocníky můžete umístit všude, kde je právě potřebujete. Ať už potřebujete dřevěný žebřík, nebo hliníkový sklopný žebřík: Ve společnosti kaiserkraft vám nabízíme různá provedení. Určitě si vyberete vhodný model – pro větší stabilitu a bezpečnost při každodenní práci.

V kategorii Dvojité žebříky Vám nabízíme výrobky následujících značek: MUNK, KRAUSE, ZARGES, Altrex, eurokraft pro, Layher, Hailo, euroline, eurokraft basic, HYMER.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 63

Dvojité žebříky, dvoustranné žebříky – pro bezpečné stáníDvojité žebříky umožňují bezpečnou práci ve výškách maximálně 4 m. Ať už pro příležitostné použití v kanceláři, u skladového regálu, nebo při stavbě a montáži: Podle svých potřeb si můžete vybrat mezi modely s výstupem z jedné strany nebo ze dvou stran. Nabídka v e-shopu kaiserkraft je rozmanitá – od malých sklopných žebříků, které mohou sloužit jako stabilní schůdky, až po žebříky s 8 a více stupni.Vlastnosti dvojitých žebříkůPro řemeslné práce nebo práce ve skladu je stabilita sklopného žebříku rozhodujícím kritériem pro bezpečnost zaměstnanců. Kuželovitý tvar zabraňuje převrácení správně postaveného žebříku. Při umisťování žebříku dbejte na to, aby byl kovový nebo textilní popruh v rozloženém stavu napnutý. Plastové žebříkové patky navíc zesilují přilnavost pomůcky pro výstup k podlaze – nic neuklouzne.Praktické vlastnosti sklopných žebříkůKromě stability dvojitého žebříku zajišťuje žebrovaný povrch stupňů bezpečnou práci bez rizika uklouznutí. Polstrované přední hrany stupňů chrání kolena a holeně, když se o ně opíráte. Praktické pomůcky pro výstup mají navíc vysokou nosnost – modely pro velká zatížení mají dokonce nosnost až 250 kg. Zároveň jsou lehké, takže žebřík z hliníku nebo sklolaminátu může postavit a přemístit jedna osoba.Různé typy v našem sortimentu vám v závislosti na modelu nabízejí další výhody díky speciálním prvkům: Žebříky s koly a ergonomicky tvarovaná madla zvyšují bezpečnost při pracích ve skladu. Jiné modely mají výklopnou odkládací přihrádku na nářadí nebo kbelíky – praktické zejména pro řemeslné nebo malířské práce.Chcete poradit s výběrem vhodných žebříků? Náš servisní tým vám rád pomůže – kontaktujte nás.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Příčníky | Dvojité žebříky | Žebříky s příčlemi | Hliníkové žebříky | Žebříky se stupni | Schůdky Twinco | Dvojité žebříky KRAUSE