Značka
Zatížitelnost
Výška stání

Dvojité žebříky

Se správným žebříkem jsou instalace a výstup velmi jednoduché. S dvojitými žebříky budete velmi flexibilní, protože tuto pomůcku pro výstup můžete postavit všude tam, kde ji právě potřebujete. Naše modely zaručují stabilitu a bezpečnost!

V kategorii Dvojité žebříky Vám nabízíme výrobky následujících značek: Guenzburger, ZARGES, KRAUSE, Altrex, EUROKRAFTpro, Layher, Hailo, euroline, EUROKRAFTbasic, HYMER.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 56
Změnit náhled:

Bezpečný výstup s dvojitými žebříkyDvojité žebříky KAISER+KRAFT jsou stabilní pomůcky pro výstup, díky kterým je práce ve velké výšce bezpečnou záležitostí. Příležitostné použití v kanceláři, u skladového regálu, na stavbě či při montáži: Vyberte si zcela podle vašich potřeb z typů umožňujících výstup z jedné strany nebo ze dvou stran, od jednoduchých schůdků až po žebřík s příčlemi s 16 stupni.Velké množství typů v našem sortimentu vám v závislosti na modelu nabízí speciální přidanou hodnotu v podobě zvláštních vlastností. Žebříky na kolech se stupni s ergonomicky tvarovanými madly zvyšují bezpečnost a umožňují snadné manévrování ve vztyčené poloze. Přední hrany stupňů s obložením chrání kolena a holenní kosti při opření, což umožňuje bezpečné a pohodlné stání. A při práci na plošinách našich plošinových žebříků jste obzvlášť chráněni díky zábradlí na několika stranách. To je právě ve velké výšce skutečná výhoda.Projekt běží, žebřík stojíKdyž je třeba vystoupat vysoko, je velkým trumfem stabilita – pro člověka i přístroj. Rýhovaný povrch stupňů zaručuje bezpečnou práci personálu bez rizika uklouznutí, plastové žebříkové patky posilují držení pomůcky pro výstup na podkladu. Zásadní přednost však spočívá v konstrukci. Ikonický tvar zabraňuje překlopení dvojitého žebříku. A ačkoliv bezpečnost má u našich žebříků velkou váhu, na váze se to neodrazí. Žebříky se stupni vyrobené z hliníku nebo sklolaminátu dokáže postavit nebo přemisťovat jedna osoba – a to i při vysoké nosnosti až 250 kg u modelů pro velká zatížení.Žebříky pro všechny – a pro všePodívejte se na náš sortiment žebříků a lešení, který ke opravdu obrovský. Najdete zde i víceúčelové žebříky, teleskopické žebříky, opěrné žebříky – zkrátka jakýkoliv myslitelný přístroj pro bezpečnou práci ve výšce. Máte přesto další přání? Kontaktujte nás – těšíme se na vás!