Montážní vozíky

Investice, která se vyplatí: montážní vozík, pohyblivý, prostorově nenáročný a flexibilní. Tito mobilní pomocníci neobyčejně usnadňují každodenní práci ve firmě. Drobné součásti, spotřební materiál a nářadí jsou bezpečně uloženy a vozík ušetří zbytečné cesty. Budete tak mít nejen pořádek v provozu, ale i vše rychle po ruce.

V kategorii Montážní vozíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, Kongamek, eurokraft basic, RAU, Treston.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 89

Montážní vozíky – pracoviště na cestáchBěhat pro každý šroubovák? Není třeba. S našimi montážními vozíky budou montážní součásti, nářadí apod. vždy tam, kde je jich zapotřebí, stejně jako praktická pracovní plocha. Z těchto výhod můžete těžit nejen při montáži.Tři v jednom: tak fungují montážní vozíkyMontážní vozíky jsou dopravní prostředky, pracoviště a mobilní dílenský stůl v jednom. V klasickém minimalistickém tvaru sestávají z kol a jedné nebo více úrovní. Protože to někdy nestačí, u kaiserkraft naleznete také montážní vozíky se zásuvkami, skříňkami, děrovanými stěnami a mnoha praktickými doplňky.Tipy pro výběr vhodného vozíku na materiálPři výběru je rozhodující účel použití:  • Pokud vozík používáte především jako dopravní prostředek, pro přípravu a práci, při které potřebujete málo pomůcek, nejvhodnější jsou jednoduchá provedení.

  • Kombinaci pracovní desky a zásuvkových skříněk lze skvěle využít jako mobilní dílnu. Je ideální pro práce, které vyžadují hodně nářadí a/nebo větší množství drobných součástí.

  • Pro masivní konstrukční součásti, stroje apod. jsou nejvhodnější naše vozíky pro velká zatížení. Ty kombinují nízkou vlastní hmotnost s vysokou nosností.

  • Kromě toho existují vozíky pro speciální oblasti použití, například pro čisté prostory.


Rovněž se vyplatí zamyslet se nad zdánlivými maličkostmi. Výškově přestavitelné pracovní plochy například přispívají k ergonomii pracoviště a záchytné vany zabraňují úniku kapalin. Všechny naše vozíky navíc obdržíte v různých velikostech a s deskami z různých materiálů – od cenově výhodných MDF desek až po desky z vysoce zatížitelného plastu a překližky.Jak to vypadá s koly?Většina našich montážních vozíků je vybavena koly z plné pryže. Tato kola jsou tichá a umožňují snadné manévrování. Na citlivých rovných podlahách bodují kola z polyuretanu. Alternativou jsou zde kola z plastu nebo staré dobré pneumatiky.Montážní vozík sice máte, ale už dobře nejezdí? My se o to postaráme. Prohlédněte si jednoduše náš velký výběr otočných a pevných kol.Váš montážní vozík v nabídce (zatím) nemáme?Určitě najdeme řešení. U kaiserkraft jsme přeci specialisté na nestandardní provedení vyráběná na zakázku. To samozřejmě platí nejen pro montážní vozíky, ale i pro další dopravní přístroje a vozíky a mnoho dalších produktů pro vybavení provozu. Kontaktujte nás. Společně zajistíme optimální pracovní podmínky.