Kancelářské vozíky

Praktické a flexibilní: kancelářské vozíky jsou všestrannými pomocníky, kteří vám usnadní práci v kanceláři. Zajišťují lepší pořádek a přehled a jsou určeny i pro mobilní použití. Objevte kancelářské vozíky v různých provedeních u kaiserkraft – od pochromovaných vozíků na spisy a pořadače až po prostorově úsporné vozíky pro závěsné složky.

V kategorii Kancelářské vozíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: Kongamek, eurokraft pro, HelgeNyberg, DURABLE.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 61

Flexibilní kancelářské vozíky pro plynulé procesyAť už jde o závěsné složky, kancelářské potřeby nebo pořadače: díky flexibilním kancelářským vozíkům můžete pracovní pomůcky přemisťovat z jednoho pracoviště na druhé bez námahy a šetrně k zádům. Nabízejí také další odkládací plochu. Praktičtí kancelářští pomocníci tak přispívají k tomu, aby kancelářské procesy byly efektivní, přehledné a komfortní. Kromě toho jsou kancelářské vozíky přínosné v mnoha dalších oblastech. Lze je použít například i pro doručování pošty ve firmě nebo k odkládání spotřebního materiálu.Kancelářské vozíky v různých provedeníchKancelářské vozíky jsou k dispozici v mnoha variantách, které nabízejí různé výhody v závislosti na daném účelu použití. Zatímco vozíky na spisy umožňují řazení spisů a pořadačů s úsporou místa, vozíky pro závěsné složky jsou vhodné speciálně pro ukládání závěsných spisů a složek.Kancelářský vozík s policemi vytváří mobilní úložný prostor pro širokou škálu kancelářských potřeb. Modely s vysokou nosností až 150 kg mohou také poskytnout prostor pro těžké nářadí nebo být využity jako vozíky na poštu. Kancelářské vozíky s drátěnými koši jsou vhodné pro přepravu malých a lehkých předmětů. Pokud vám nestačí klasický pojízdný kontejner, může být alternativou kancelářský vozík s větším úložným prostorem.Online nákup kancelářských vozíků u kaiserkraftVšestranné a spolehlivé: v našem sortimentu vám nabízíme kvalitní kancelářské vozíky pro každou potřebu. Objevte robustní konstrukce z oceli, lakované v odstínech RAL podle přání, MDF desky s povlakem, a také vozíky na spisy s kolečky, která nezanechávají stopy. Máte nějaké otázky? Pak nás prosím kontaktujte. Rádi vám pomůžeme.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Kanystry | Nalepovací etikety | Zvedací zařízení | Přepravní kufry | Ruční zdvižné vozíky | Skládací krabice