Regály pro přepravky

Vaše přepravky s viditelným obsahem nebo regálové přepravky touží po novém domově. Nejraději by chtěly do jednoho z našich regálů pro přepravky! Chápeme to, protože naše regály na přepravky jsou koneckonců kvalitní, funkční, měnitelné a jednoduše praktické. Takže ukažte, že máte srdce a dejte svým regálovým přepravkám pěkné nové obydlí.

V kategorii Regály pro přepravky Vám nabízíme výrobky následujících značek: mauser, STEMO, eurokraft pro, hofe, SCHULTE.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 25

Regály pro přepravky: nebojte se myslet v malém!Nejdůležitější výrobní materiály ve firmě často nejsou větší než šroubek nebo podložka. Představte si, že byste tyto malé pomocníky museli pravidelně hledat: spořádaný pracovní proces by byl v takovém případě nemyslitelný. Pro nejdůležitější drobnosti v provozu jsou proto ideálním řešením naše regály pro přepravky.Jaké přepravky lze v regálech skladovat?Pro skladování drobných součástí v přepravkách nabízíme velký výběr různých provedení. Velmi oblíbené jsou naše stacionární, pojízdné nebo nástěnné regály a naše lišty pro skladování v transparentních přepravkách. Umožňují totiž nejen přehledné třídění drobných součástí – materiál lze díky praktickému tvarování rovněž snadno odebírat nebo doplňovat.Pro individuální a flexibilní vybavení dílenských, průmyslových a kancelářských pracovišť u nás navíc naleznete pojízdné věže a rollkontejnery. Pro větší kusový materiál jako jsou části trubek nebo hadicové spojky jsou vhodné naše zásuvné regály s drátěnými koši. A coby přehledné a stacionární řešení pro stěnu dílny doporučujeme naše regály pro přepravky s řadami polic.Co je třeba při výběru a objednávce regálů s přepravkami zohlednit?Většina námi nabízených produktů je již vybavena vhodnými přepravkami k okamžitému použití. Pro skutečný pořádek jsou ovšem vždy zapotřebí vhodné etikety pro popis, které je nejlepší objednat zároveň.Zda zvolíte pojízdné regály nebo stacionární řešení, závisí v podstatě na místě použití a potřebě drobných součástí. Pojízdné modely jsou optimálním doplňkem pro dílenská a výrobní pracoviště, volně stojící varianty se používají v krátkodobých nebo dílenských skladech. Nástěnné lišty lze výhodně nainstalovat nad dílenský nebo pracovní stůl.U počtu přepravek platí pravidlo: tolik, kolik je zapotřebí, pokud možno co nejméně. To platí především u pojízdných regálů pro každodenní použití na pracovišti. Pokud drobné součásti určíte přesně podle skutečné potřeby, ušetříte si dlouhé hledání správného kusu a optimalizujete pracovní procesy.Budete-li potřebovat další přepravky, nové regály nebo dopravní přístroje a vozíky, můžete si u nás vše kdykoli pohodlně objednat.