Závory

Jasné vizuální signály: závory regulují provoz ve vnitropodnikových i veřejných prostorách a označují rizikové oblasti. Jsou praktickým řešením, pokud je třeba uzavřít cesty nebo silnice nebo zamezit přístupu do určitých oblastí. V e-shopu kaiserkraft na vás čeká pestrý výběr od malých závor až po kompletní závorové systémy.

V kategorii Závory Vám nabízíme výrobky následujících značek: Schake, Mannus.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 33

Závory – pro přehledné směrováníZávory umožňují omezit přístup do určitých oblastí. Zaměstnanci nebo návštěvníci mohou například vjet do areálu firmy až po prokázání totožnosti. Silniční závory jsou vhodné také k uzavření oblastí. S produkty z naší nabídky můžete vytvořit systém závor pro přehledné směrování.Smysluplné využití systémů závor ve firemním areáluVýhoda systémů závor: zvyšují pozornost a regulují provoz ve vašem areálu. Použitím závor můžete například znemožnit cyklistům jízdu po chodnících a snížit tak riziko nehody. Závory rovněž zabrání neoprávněným osobám v parkování na firemním parkovišti. Tímto způsobem můžete zajistit, aby v areálu parkovali pouze zaměstnanci firmy – to je důležité i z pojistných důvodů.Závory jsou spolu s dalšími produkty pro zahrazování a značení nepostradatelným prvkem provozní bezpečnosti. Sortiment závor proto doplňují například i omezovače výšky. Díky svému reflexnímu povrchu zřetelně označují maximální výšku, kterou smí mít při průjezdu nákladní vozidla, autobusy apod., aby nedošlo k ohrožení řidiče, ostatních zaměstnanců nebo nákladu.Existují speciální předpisy pro závory a zahrazení?Systémy závor spadají jako součást areálu firmy pod nařízení o pracovištích a vyhlášky o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci. V závislosti na jejich motorizaci a způsobu ovládání platí pro závory v těchto předpisech stejná pravidla jako pro dveře a vrata. To znamená, že každá závora musí být instalována tak, aby směrovala osoby a vozidla.Závory a zahrazení kromě toho jasně vizuálně oddělují vozovky a chodníky a minimalizují riziko kolizí. Proto jsou systémy závor v kombinaci s dalším značením a zábranami součástí koncepce provozní bezpečnosti – opticky vymezují nebezpečné oblasti a snižují riziko nehod.Rádi byste si pořídili systémy závor a chtěli byste poradit s výběrem vhodných modelů? Stačí nás kontaktovat. Náš přátelský servisní tým vám rád pomůže!
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Nástěnné popelníky | Vysavače | Čištění podlah | Skartovačky | Zahrazovací mříže Rubbermaid | Zahrazovací prvky s popruhem Tensator