Dopravní sloupky, zahrazovací sloupky

Varují, chrání, vymezují oblasti a udržují cesty volné: Pomocí sloupků můžete zabezpečit dopravní trasy a zřídit srozumitelné naváděcí systémy. Objevte u společnosti kaiserkraft modely pro různé oblasti použití – od pružných zahrazovacích sloupků z plastu až po stylové sloupky z ušlechtilé oceli.

V kategorii Dopravní sloupky, zahrazovací sloupky Vám nabízíme výrobky následujících značek: Schake, Ampere Rack Mammut.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 138

Sloupky a zahrazovací sloupky pro zahrazení a zajištěníAť už v interiéru nebo exteriéru, v podzemních garážích, skladech nebo výrobních halách: Sloupky a zahrazovací sloupky blokují přístupové cesty, udržují volná parkovací místa, zvýrazňují uzávěry a zajišťují nebezpečná místa. Slouží tak k zajištění bezpečnosti a orientace.U společnosti kaiserkraft nabízíme sloupky a zahrazovací sloupky v mnoha různých provedeních, například ve výstražných barvách nebo v provedení z ušlechtilé oceli. Platí následující: červenobílá barva je určena pro dočasné a žlutočerná pro trvalé zahrazení. Na druhou stranu představují sloupky z ušlechtilé oceli nebo sloupky City stylové řešení pro vymezení reprezentativních veřejných prostranství.Odnímatelné, sklopné nebo pevně ukotvené: Výběr sloupkůKterý sloupek nebo zahrazovací sloupek je tou správnou volbou, závisí na zamýšleném použití. Pokud chcete sloupkem trvale zablokovat přístupovou cestu nebo zabezpečit parkoviště, může být nejlepším řešením trvale instalovaný sloupek. Odnímatelné zahrazovací sloupky zajišťují volný přístup každému, kdo má správný klíč: stačí odemknout, vytáhnout sloupek a odložit jej stranou. Ještě jednodušší je to u sklopných sloupků. Po odemknutí je sklopíte dolů a poté opět nahoru.Pokud se rozhodnete pro zápustné zahrazovací sloupky určené k usazení do betonu, pak tyto sloupky zcela zmizí v zemi. Díky tomu nehrozí nebezpečí zakopnutí a sloupky jsou pevně ukotvené a chráněné proti krádeži. Alternativou jsou také zahrazovací sloupky pro připevnění hmoždinkami.Chcete zejména v garážích upozornit na rohy budov nebo nízké stropy? Naše zahrazovací sloupky pro montáž na strop a podlahu lze připevnit tak, aby byly dobře viditelné ve výšce očí. Ve stísněných prostorách jsou dobrou volbou také pružné zahrazovací sloupky s integrovanou tažnou pružinou nebo sloupky LeitPin. Sloupky se při přiblížení ohýbají a poté se opět automaticky narovnávají. Ještě ohebnější jsou sloupky FlexPin. Tyto sloupky lze v případě nouze i přejet, např. hasičskými vozy nebo sanitkami.Nejste si jisti, které sloupky a zahrazovací sloupky jsou ve vašem případě ideálním řešením? Přijďte se k nám podívat. Rádi vám poradíme s nákupem sloupků a s jakýmkoli typem zahrazení a značení.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Skartovače | Žlabové sklápěcí vozíky | Vysavače | Odpadkové koše s pedálem | Kontejnery na odpadky | Držáky pro pytle na odpad | Profily na ochranu hran SHG