Způsob upevnění
Typ produktu
Rozměry sloupku

Dopravní sloupky, zahrazovací sloupky

Sloupky varují, sloupky chrání, sloupky jsou flexibilní. Naše zahrazovací a usměrňovací sloupky Vám pomohou zajistit dopravní trasy a vytvořit srozumitelné naváděcí systémy.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 123
Změnit náhled:

Zahrazovací a dopravní sloupky pro vnitřní i venkovní oblastiChtěli byste zajistit nebezpečná místa, vymezit dopravní trasy nebo zabránit, aby na vašich parkovacích místech zastavil někdo neoprávněný? Zahrazovací sloupky od firmy KAISER+KRAFT jsou ideální k určení hranic – trvalých i přechodných. S vyjímatelnými, sklopnými nebo zápustnými sloupky přitom zůstanete flexibilní. A s ušlechtilými stylovými sloupky bude zachován reprezentativní vzhled veřejných prostor.
K jakému účelu zahrazovací sloupky slouží?Hlavní funkcí zahrazovacích sloupků je, jak již název napovídá, především zajištění bezpečnosti a oddělení soukromých prostor od veřejných, ať už ve skladech, venkovních zařízeních, nebo podzemních garážích.Zahrazovací sloupky jsou zvýrazněny výstražnými barvami, aby došlo k jejich včasnému rozpoznání. Platí přitom, že červenobílé sloupky jsou určeny pro dočasné a žlutočerné sloupky pro trvalé zahrazení. U nás naleznete sloupky v obou barevných kombinacích a v různých velikostech. Chcete opticky atraktivním způsoben ochránit pěší zóny před dopravou? Naše dopravní sloupky z ušlechtilé oceli a sloupky City se díky svému stylovému a nevtíravému designu plynule začlení do vaší koncepce venkovních prostor.
Vyjímatelná, sklopná a zápustná řešení – jaké jsou mezi zahrazovacími sloupky rozdíly?Někdy může být nejlepším řešením sloupek, který za všech okolností zůstane pevně stát na svém místě. V jiných případech je žádána flexibilita, například na příjezdových cestách, ve vjezdech pro hasiče nebo na parkovištích. Vyjímatelné sloupky zaručují volný vjezd pro každého, kdo bude mít správný klíč. Stačí odemknout, sloupek vytáhnout a položit stranou.Vytahování a přenášení si můžete ušetřit při použití sklopných variant. Ty se v případě potřeby sklopí dolů a opět nahoru – máte-li správný klíč. Zápustné zahrazovací sloupky dokonce zcela zmizí v zemi, aniž by připustily zakopnutí nebo překážely dopravě. Obě varianty s sebou navíc nesou další výhodu: jelikož sloupek zůstává pevně ukotvený, nemůže ho nikdo odnést.Chcete v garážích upozornit na rohy budov nebo nízké stropy? Naše zahrazovací sloupky pro montáž na strop a podlahu lze připevnit tak, aby byly dobře viditelné ve výšce očí. Můžete tím předejít škodám na vozidlech v důsledku nepozornosti.
Shrnutí: zahrazovací sloupky  • Pevné sloupky jsou ideální pro trvalé zahrazení.

  • Vyjímatelné sloupky mohou oprávněné osoby kompletně odstranit.

  • Sklopné sloupky lze sklápět, avšak zároveň zůstanou pevně ukotvené.

  • Zápustné sloupky zcela zmizí v podlaze.Jaké výhody nabízejí flexibilní sloupky?V případě stísněných prostorových podmínek může ke kolizi dojít velmi rychle. Stačí pozdě otočit volantem a vozidlo vrazí do zahrazovacího sloupku. Škody můžete omezit s našimi flexibilními zahrazovacími sloupky s integrovanou tažnou pružinou nebo sloupky LeitPin. Při najetí se mírně poddají a následně opět automaticky napřímí, podobně jako flexibilní produkty protinárazové ochrany. Pokud nestačí ani to, doporučujeme sloupky FlexPin, na které lze najet, aniž by se cokoli stalo. V nouzové situaci je lze dokonce přejet – hasiči nebo sanitky se přes ně díky tomu vždy dostanou.Nejste si jistí, které zahrazovací sloupky jsou ideálním řešením ve vašem případě? Dotažte se nás. Rádi vám poradíme ohledně všech typů zahrazení a značení.