Čisticí utěrky, čisticí ubrousky

Kapaliny, tuky, oleje − uklizeno. Skvrny, kaňky, zamazaná místa − vyčištěno… Stačí kliknout a objevíte náš sortiment čisticích utěrek. Jsou univerzálně použitelné, odstraní znečištění a vše čistě setřou.

V kategorii Čisticí utěrky, čisticí ubrousky Vám nabízíme výrobky následujících značek: TORK, Kimberly-Clark, Bio-Circle, Rubbermaid, Unger, Uvex.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 29

Čisticí utěrky pro rychlé odstranění skvrnSetření, vysušení, nasátí – naše čisticí utěrky jsou univerzálními pomocníky proti skvrnám, mazaninám nebo vyteklým kapalinám. A protože při práci se často něco ocitne vedle, máme pro ně několik úkolů.Průmyslové čisticí utěrky na plochy a ruceSkvělou vlastností našich čisticích utěrek je jejich univerzálnost. Ruce, části strojů nebo plochy stolů, olej, voda nebo nečistoty – stačí otřít a vše je opět čisté. Důležité je, abyste při čištění sáhli po správné utěrce. Na lehké nečistoty dostanete u nás v e-shopu praktický čisticí papír. V případě úporných nečistot sáhněte raději po jedné z následujících variant:  • Průmyslové čisticí utěrky z hybridního materiálu jsou určené ke stírání znečištěných povrchů za mokra, čištění částí strojů a nástrojů a ke zbavování rukou a strojů tuků a olejů.

  • Čisticí utěrky vyrobené technologií TAD se vyznačují obzvlášť vysokou odolností proti roztržení a schopností absorpce vody.

  • Nejvyšší čisticí výkon mají utěrky ze sorpční textilie. Zachytí dokonce i kovové třísky a umožňují několikanásobné použití.


Speciálně pro likvidaci uniklých látek dostanete u společnosti kaiserkraft sorpční textilie. Jaké jsou jejich vlastnosti a proč se ideálně hodí pro manipulaci s nebezpečnými látkami, to se dozvíte v našich FAQ.Nástěnné držáky a podlahové stojany pro čisticí utěrkyUž nemusíte hledat: S nástěnnými držáky dáte rolím čisticího papíru pevné místo. Naše soupravy odvíječe čisticího papíru spojují mobilní podlahové stojany s držákem pro pytle na odpad. To znamená méně chození a větší čistotu.Vedle optimálního vybavení pro odstraňování skvrn najdete u společnosti kaiserkraft velký výběr výrobků pro průmyslové čištění a vybavení provozu. Nechte se inspirovat a vyberte si z každého pracoviště to nejlepší.