800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Délka řezu
Řezací výkon max. (DIN A4 70 g/m²)
 

Kancelářské stroje

Skartovače spisů, laminovací přístroje, řezací stroje… kancelářské stroje usnadňují běžný pracovní den. Stačí několik hmatů a práce je hotova: popisování, řezání, děrování, laminování atd. V naší nabídce naleznete také mnoho dalších praktických pomocníků pro Vaši kancelář.
Bylo nalezeno 16 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
3.400,-
bez DPH
1.900,-
IDEAL - Řezačka rolí
výška řezu max. 0,8 mm
bez DPH
od 6.290,-
bez DPH
7.590,-
IDEAL - Řezací stroj
délka řezu 800 mm
bez DPH
28.900,-
Nové
bez DPH
3.890,-
bez DPH
10.900,-
bez DPH
15.900,-
bez DPH
1.290,-
IDEAL - Řezací stroj
řezací výkon 15 listů
bez DPH
od 2.300,-
IDEAL - Řezací stroj
délka řezu 1100 mm
bez DPH
39.900,-
IDEAL - Řezací stroj
délka řezu 350 mm, ruční stlačování
bez DPH
3.140,-
IDEAL - Řezací stroj
délka řezu 350 mm, automatické stlačování, s EASY-LIFT
bez DPH
4.560,-
IDEAL - Řezací stroj
délka řezu 460 mm
bez DPH
7.220,-
bez DPH
19.900,-
bez DPH
21.600,-
Bylo nalezeno 16 výrobek/-ků/-ky
Moderní kancelářské stroje usnadňují mnoho oblastí
Použití kancelářských strojů je dnes neodmyslitelnou součástí každodenní práce v kanceláři. Kancelářské stroje představují významnou pomoc a podporu při nejrůznějších pracích. Sortiment kancelářských strojů jednotlivých prodejců je působivě velký. S technickou podporou se počítá téměř pro každý úkol. Podklady, prostředky pro prezentaci a pořádkové systémy jsou díky tomu kvalitnější a trvanlivější. Použití kancelářských přístrojů se již stalo téměř povinností, abychom u obchodních partnerů a zákazníků neztratili tvář. Přitom nehraje roli, zda se jedná o kalkulačku nebo o popisovací přístroj. Výsledkem moderních výrobních postupů jsou výkonné přístroje, které dostojí i těm nejvyšším nárokům. U kancelářských strojů je důležitá jejich funkčnost a správný poměr ceny a kvality. Kromě cenově výhodných nabídek existují také nákladnější provedení a modely kancelářských strojů, přičemž obzvláště u dražších přístrojů bychom měli zvážit poměr nákladů a reálného využití.

Výhody kancelářských strojů
V různých oblastech je použití kancelářských strojů velmi praktickou záležitostí. Skartovače spisů například představují zásadní usnadnění pro zachování ochrany dat, protože zajišťují bezpečnou likvidaci osobních a tajných údajů. Dobré vybavení a různá provedení kancelářských přístrojů umožňují rozmanité použití, přičemž každý stroj je obzvláště vhodný pro určitý účel. Pomocí laminovacího přístroje lze ochránit a lépe prezentovat důležité dokumenty, zatímco popisovací přístroj pomůže při udržování pořádku. Pomocí řezačky lze například řezat všechny druhy papíru, přičemž časová náročnost je mnohem menší než při použití nůžek nebo jiných řezacích nástrojů a pouze při jejím použití lze zaručit rovný řez. Také řezačky rolí lze použít k rozřezání velké role na několik menších. Kancelářské stroje KAISER+KRAFT usnadní důležité pracovní postupy a zároveň také zkrátí čas potřebný pro daný úkol. Výběr z různých modelů umožňuje nalézt vhodný přístroj pro téměř každou oblast použití.
Porovnání výrobků