800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Materiál
Nosnost
Nosnost police
Šířka
Výška
 

Regály pro tabulové materiály

Dobře, že existují stojany na desky a regály na tabulový materiál, protože jinak byste své plechy, dřevěné desky nebo plastové desky museli provizorně opírat o zeď. To není dobré řešení… Lepší jsou naše regály na tabulový materiál a stojany na desky se zásuvnými rozdělovacími třmeny, deskovými vedeními a zásuvným trubkovým pouzdrem. Vyhledejte si vhodný model!
Bylo nalezeno 8 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
14.900,-
bez DPH
7.440,-
EUROKRAFT - Regál pro tabulové materiály, pozinkovaný
d x š x v 2030 x 800 x 1000 mm, 9 polic
bez DPH
19.900,-
EUROKRAFT - Regál pro tabulové materiály, pozinkovaný
d x š x v 2030 x 800 x 1000 mm, 6 polic
bez DPH
16.900,-
EUROKRAFT - Box pro skladování plechů
v x d x š 1250 x 1100 x 2000 mm
bez DPH
16.900,-
EUROKRAFT - Box pro skladování plechů
v x d x š 1500 x 1100 x 2500 mm
bez DPH
25.900,-
EUROKRAFT - Box pro skladování plechů
v x d x š 1750 x 1100 x 3000 mm
bez DPH
33.900,-
EUROKRAFT - Stojan na desky bez oblouků
s předsazeným zásuvným trubkovým pouzdrem
bez DPH
od 6.390,-
Bylo nalezeno 8 výrobek/-ků/-ky
Regály na tabulový materiál pro nestandardní rozměry
Regály na tabulový materiál pomáhají při uskladnění velkoplošných předmětů. Mnoho firem, které provozují sklad nebo dílnu, potřebuje různé druhy skříní, regálů a odkládacích ploch. Speciální variantu pro odkládání materiálu nabízejí regály na tabulový materiál. Tyto regály umožňují rychlé a bezpečné odkládání a skladování velkých i malých desek. Nezáleží přitom na tom, z jakého materiálu jsou desky vyrobeny. Regály na tabulový materiál nabízejí místo pro desky ze dřeva, plastu i kovu. Díky optimálnímu uskladnění budou desky chráněny, aby nedošlo k poškození jejich materiálu, a přehledně uloženy. V případě potřeby jsou desky kdykoli po ruce. Mohou být jednotlivě vyjímány ze skladovacích boxů. Kromě přehlednosti mají regály na tabulový materiál další výhodu: desky jsou uskladněny s úsporou místa. Díky tomu je skladování ve stojanu na desky možné i v malých skladových prostorách.

Praktické regály na zbytkové kusy a tabulový materiál pro profesionální skladování
Náš e-shop nabízí různé druhy regálů na tabulový materiál. Tyto profesionální regály optimalizují skladování velkoformátových desek ze dřeva, plastu a kovu. Díky kvalitnímu zpracování a robustnímu materiálu jsou regály velmi stabilní a mají dlouhou životnost. Při vkládání a vykládání desek nabízí komfortní manipulaci ocelový váleček s lehkým chodem. Zásuvné dělicí oblouky pomáhají při přehledném skladování. Vedle skladování v regálech na tabulový materiál se pro tabulové plechy ve standardních formátech nabízí svislé skladování ve skladovacích boxech na plechy. Také zde je uskladnění desek přehledné a šetří místo a díky ocelovému válečku s lehkým chodem není při manipulaci zapotřebí velká síla. U malých desek je smysluplné využití speciálních regálů na tabulový materiál, takzvaných regálů na zbytkové kusy. Tyto regály umožňují uskladnění velkých i malých desek. V případě přířezů obvykle zůstávají zbytkové kusy, které lze pomocí regálů přehledně odkládat.
Porovnání výrobků