Spolehlivé dodání

Dodací servis

Sotva jsme objednali, už jsme tam. A pokud potřebujete doručení v požadovaném termínu, můžete nám kdykoli zavolat a domluvit si závazný termín doručení: 0800 021 104.

Dodávka až na místo používání

Vaše produkty Vám standardně dodáme „zdarma až na místo určení1“, což znamená „až k okraji silnice“ nebo na místo, kde přejímáte zboží. Mnoho produktů kromě toho dodáváme také „zdarma až na místo používání1“. To znamená, že Vám je na vyžádání dodáme zdarma přesně tam, kde budete objednané zboží potřebovat: například na pracoviště, přímo do skladu nebo na staveniště. Stačí se podívat na symbol vedle každého jednotlivého produktu.

Ostatně pokud si produkty objednáte včetně montážního servisu, rozumí se samo sebou, že budou dodány „zdarma až na místo používání“.

1 Pro celkovou hodnotu nákupu do 1.500 CZK budou připočteny náklady na dopravu ve výši 150 CZK (bez DPH). Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma.

Dodací lhůty

Sotva jste si objednali a my už jsme u Vás – zpravidla během tří až pěti pracovních dnů. Ovšem také zde platí, že výjimky potvrzují pravidlo. Povšimněte si proto přesného označení v katalogu a e-shopu.

Termínovaná dodávka

A pokud některý produkt potřebujete už v pátek? Žádný problém: pokud máme zboží skladem, Vaše objednávka bude vždy dodána přesně a závazně v požadovaném termínu!

Zavolejte nám a smluvte si s námi závazné datum dodávky.800 950 950

Dodací servis wt$
Dodací servis mg$

Kde je můj balík právě teď?

Není nic zvláštního na tom, že chcete vědět, kde se Vaše zboží právě nachází a kdy můžete počítat s jeho dodáním.

Můžete proto využít naše sledování zásilky. Zadejte jednoduše číslo zákazníka a číslo objednávky a zobrazí se Vám stav zásilky.