Spolehlivé dodání

Dodací servis

Doprava zdarma u nás znamená bezplatné dodání. Jinými slovy: u nás nemusíte platit ani o haléř víc, než je uvedeno v katalogu nebo na e-shopu. V ceně je zahrnuta doprava k okraji silnice, obal a pojištění přepravy. Žádné vytáčky, žádná „ale“.

Dodávka až na místo používání

Vaše produkty Vám standardně dodáme „zdarma až na místo určení“, což znamená „až k okraji silnice“ nebo na místo, kde přejímáte zboží. Mnoho produktů kromě toho dodáváme také „zdarma až na místo používání“. To znamená, že Vám je na vyžádání dodáme zdarma přesně tam, kde budete objednané zboží potřebovat: například na pracoviště, přímo do skladu nebo na staveniště. Stačí se podívat na symbol vedle každého jednotlivého produktu.

Ostatně pokud si produkty objednáte včetně montážního servisu, rozumí se samo sebou, že budou dodány „zdarma až na místo používání“.

Dodací lhůty

Sotva jste si objednali a my už jsme u Vás – zpravidla během tří až pěti pracovních dnů. Ovšem také zde platí, že výjimky potvrzují pravidlo. Povšimněte si proto přesného označení v katalogu a e-shopu.

Termínovaná dodávka

A pokud některý produkt potřebujete už v pátek? Žádný problém: pokud máme zboží skladem, Vaše objednávka bude vždy dodána přesně a závazně v požadovaném termínu!

Zavolejte nám a smluvte si s námi závazné datum dodávky.800 950 950

Dodací servis wt$
Dodací servis mg$

Kde je můj balík právě teď?

Není nic zvláštního na tom, že chcete vědět, kde se Vaše zboží právě nachází a kdy můžete počítat s jeho dodáním.

Můžete proto využít naše sledování zásilky. Zadejte jednoduše číslo zákazníka a číslo objednávky a zobrazí se Vám stav zásilky.

Klimaticky neutrální expedice

Může být expedice Vašeho zboží klimaticky neutrální? Je ekonomická, ekologická a společensky akceptovatelná přeprava vůbec možná? My říkáme: ano!

Již několik let se soustředíme na to, abychom veškerou přepravu zboží realizovali klimaticky neutrálně. Jak?
Spoluprací s vybranými spedičními firmami jako UPS Carbon neutral, Hermes WE DO nebo BTG/CargoLine. Klimaticky neutrálně dodáváme rovněž kusové zboží s DB Schenker a klimaticky neutrální dálkovou dopravu zajišťuje spediční firma Rottbeck.

Emise CO2, které při přepravě vznikají, jsou kompenzovány celosvětově uznávanými projekty na ochranu klimatu.

Dodací servis wt$