Zarážky dveří

Naslouchání zaměstnancům a kolegům vyžaduje komunikaci a týmového ducha. Ukažte svou připravenost tím, že necháte otevřené dveře – použijte k tomu dveřní zarážky nebo podlahové dveřní zarážky. Aby se Vaše dveře nezabouchly, doporučujeme nástěnné dveřní zarážky.

V kategorii Zarážky dveří Vám nabízíme výrobky následujících značek: Wagner.

Dveřní zarážky pro spolehlivé zachování otevřených dveříKdyž kolegové každou chvíli vtrhnou do dveří a bez okolků chrlí své myšlenky, je lepší nechat dveře rovnou otevřené. Zaměstnanci tak kolegům signalizují, že jsou ochotni naslouchat. Kromě toho tak vymění neustálé bouchání dveří za větší přísun čerstvého vzduchu.Otevřenost však často selže na těžkých dveřích a náhlých nárazech vzduchu. Nejpozději pak je čas na dveřní zarážku od společnosti kaiserkraft.
Dveřní zarážky pro flexibilní použití nebo pevnou montážU nás dostanete tři různé varianty zarážek: podlahové dveřní zarážky, dveřní klíny a nástěnné dveřní zarážky.Naše flexibilní dveřní zarážky jednoduše umístíte na požadované místo. Drží dveře otevřené pouze svou hmotností, aniž by zanechávaly škaredé stopy na nových parketách. Jsou ideální pro pronajaté kanceláře a dveře, které mají zůstat otevřené jen někdy.Pro permanentní použití ve vlastní firemní budově u nás najdete dveřní zarážky s praktickým klínem. Tyto zarážky lze používat na všech hladkých podlahách a lze je volitelně přišroubovat nebo přilepit. Inovativní verze 3 STOP nabízí tři tvary klínu s různým úhlem stoupání pro každou dveřní spáru.Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, nemusíte se obávat, že Vaše otevřenost nepříznivě ovlivní vzhled Vašich kancelářských prostor. Dveřní zarážky z kartáčované ušlechtilé oceli se začlení do každého vybavení.
Další výrobky pro vybavení kancelářeDveřní zarážka je dobrý začátek. Aby byl v pořádku i ten zbytek, dostanete u společnosti kaiserkraft velký sortiment dalších výrobků pro Vaše vybavení kanceláře – od podlahových ochranných rohoží přes nožní opěry až po pojízdné stoličky. Z každé kanceláře se tak stane perfektní pracoviště.