Nábytek pro lounge, nábytek pro recepce

Připravte se na Práci 4.0 – s nábytkem pro lounge, lobby a recepce, který podporuje nové formy spolupráce. Najdete zde klasická křesla, neobvyklé sedací pytle a vysoce kvalitní nábytek pro lounge do vaší kanceláře nebo recepce.

V kategorii Nábytek pro lounge, nábytek pro recepce Vám nabízíme výrobky následujících značek: BISLEY, Tojo, Topstar.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 23

Lounge, lobby a recepce: První dojem je rozhodujícíJsou barevné sedací pytle, pohodlný nábytek do lounge nebo elegantní nábytek do lobby pouze pro začínající firmy? V žádném případě! První dojem je rozhodující – a se správným nábytkem v recepci ukážete vašim zákazníkům na první pohled, že víte, na čem záleží. S pečlivě zařízenými týmovými, zákaznickými, čekacími nebo recepčními prostory zabodujete na celé čáře.Co tvoří moderní nábytek pro lounge, recepce nebo i kanceláře?Designové myšlení, kreativita při jednáních, zdraví zaměstnanců a jednoduše dobrý první dojem: Zatímco velké množství kancelářského nábytku je zaměřeno na jasnou funkci, sedací a recepční nábytek pro čekací a další prostory by měl podporovat větší spolupráci, umožňovat uvolněné myšlení, zvyšovat soudržnost a přesvědčit zákazníky o vaší firmě.Prostřednictvím vaší recepce nebo lounge vysíláte vícevrstvé signály. A to nejen návštěvníkům a zákazníkům, ale také vašim zaměstnancům:  • Navozují přátelskou, ne příliš přísnou atmosféru.

  • Vyzývají vás, abyste se zdrželi a komunikovali.

  • Zdůrazňují, že práci lze vykonávat nejen u psacího stolu.

  • Ukazují, že zaměstnanci mohou být sami sebou.

  • Chtějí spojit kreativitu, produktivitu a inspiraci.

  • Zbaví vás nepříjemného čekání.


Jak navrhnout lounge, lobby a recepci?Sedací pytel sám o sobě nedělá lounge, odkládací stolek sám o sobě nedělá čekárnu přívětivou pro zákazníky. V závislosti na prostoru, který máte k dispozici, musíte zajistit, aby menší skupiny mohly sedět společně a jednat s dostatečným soukromím. Na omezeném půdorysu uspořádejte několik souprav na sezení se stylovým nábytkem pro lounge namísto toho, abyste prostor zaplnili sedacím nábytkem nainstalovaným těsně vedle sebe.Ne všechna místa k sezení se také musí nacházet v lounge. Ideálním místem pro rychlé schůzky na odděleních jsou výklenky v patrech. Dvě křesla nebo pohodlné židle, malý stolek, rostlina a dobré světlo – a hned můžete profitovat z rychlejších výsledků a kreativních nápadů narychlo svolaných schůzek.Kromě toho musíte také zvážit, kdo má v těchto prostorách sedět nebo pracovat. Sedací pytle lze sice považovat za pohodlný nábytek pro lounge, ale do recepce B2B firmy se hodí jen stěží – sedání a vstávání v kostýmku a obleku je zde spíše výzvou.Při navrhování reprezentativních prostor jde koneckonců vždy o to, co chcete o své firmě sdělit. Proto vždy vybírejte barvy čalounění, styly nábytku atd., které odpovídají vašemu firemnímu designu, a raději zůstaňte zdrženliví, pokud jde o vybavení.Chcete zjistit, jak vytvořit příjemné prostředí na pracovišti? Přečtěte si průvodce nebo nás kontaktujte, pokud máte jakékoli dotazy k našemu sortimentu!