Typ produktu
Průměr příruby
Nosnost axiální

Otočné věnce

U točnicových řízení zajišťuje spojení mezi rámem vozidla a otočným podvozkem otočný věnec. Musí tedy něco vydržet… Tím důležitější je sázet na vysokou kvalitu, aby se Váš nový otočný věnec neopotřebil tak rychle. Stručně řečeno: Vsaďte jednoduše na otočné věnce z našeho sortimentu!

Nejprodávanější
Počet výrobků: 7
Změnit náhled:
Náhradní díly pro Váš vozový park: otočné věnce
U vozidel s více nápravami a točnicovým řízením jsou otočné věnce součástí přední nápravy a zajišťují pohyblivé spojení oje. Řízení v zatáčkách probíhá jednoduchým otočením pevné osy – a otočné věnce zde umožňují potřebné otáčení. Konstrukční součásti časem podléhají určitému přirozenému opotřebení. Proto zde v e-shopu v kategorii kola naleznete kromě jiných náhradních dílů také kvalitní otočné věnce. Tyto zajistí trvalou použitelnost dopravních přístrojů ve Vaší firmě a tím plynulý průběh přepravy zboží.

Kvalitní otočné věnce ze specializovaného obchodu
V našem e-shopu naleznete například kvalitní kuličkové otočné věnce, které jsou k dostání v různých provedeních s různou nosností na nápravu a rozměry pro dopravní přístroje do 30 km/h. U modelů s průměrem příruby menším než 500 mm je k montáži zapotřebí čtyři až šest šroubů, při větším průměru nejméně osm. Pozor: z hlediska průměru příruby a vnitřního průměru horního kruhu tyto konstrukční součásti s povrchem opatřeným černým základním nátěrem podléhají hrubým výrobním tolerancím. Přírubové kroužky otočných věnců KAISER+KRAFT jsou provedeny bez otvorů a otočné věnce jsou vybaveny dvěma ocelovými kroužky s kuličkovými vodicími drahami. Kromě toho jsou opatřeny přesnými ocelovými kuličkami a tlakovou maznicí. U otočných věnců je obecně třeba dbát na lehký chod. Pomocí kvalitních otočných věnců z našeho e-shopu zajistíte neustálou provozuschopnost Vašich dopravních přístrojů a stálý bezproblémový průběh transportu zboží ve Vaší firmě!