Elektrické koloběžky

S elektrickou koloběžkou pro firmy se můžete rychle přemisťovat, ať už jde o přepravu osob, nebo menšího zboží – jakoukoli vzdálenost v areálu firmy zvládnete urazit během několika sekund. Elektrické dopravní koloběžky pro firmy se u zaměstnanců při jejich každodenní práci těší stále větší oblibě.

Vaše filtry
Typ produktu
Cena s DPH
104894
104894
116390
116390
-
Cena bez DPH
86690
86690
96190
96190
-
Relevance
Počet výrobků: 2

Elektrické dopravní koloběžky: volná cesta k nové mobilitě ve firměFiremní jízdní kola nenabízejí dostatek plochy k přepravě, běžné dopravní přístroje jsou pro vás příliš pomalé a v areálu firmy by to mohlo jít ještě rychleji? Naskočte na trend elektrických koloběžek! Tyto agilní dopravní prostředky totiž kombinují výhody nové mobility v každé firmě.Co jsou elektrické dopravní koloběžky?Elektrické koloběžky jsou vlastně klasické elektrické koloběžky, které se mezitím staly nedílnou součástí silniční dopravy. Elektrické skútry pro firmy toho však umí víc. Jako kombinace elektrokola, dopravního přístroje, koloběžky a nákladního jízdního kola dokážou z bodu A do bodu B přepravit více než jejich kolegové:  • Pohodlné sedadlo pro rychlé nasednutí a sesednutí

  • Tříkolová konstrukce odolná proti překlopení

  • Dlouhý dojezd na jedno nabití baterie

  • Přeprava drobných součástí a malých nádob v košíku nebo na ložné ploše


Pro koho jsou elektrické dopravní koloběžky vhodné?Elektrické koloběžky jsou vhodné zejména pro výrobní podniky nebo společnosti s velkými prostory a výrobními halami. Zde zaměstnanci denně překonávají velké vzdálenosti. S pomocí dopravní podpory lze dlouhé vzdálenosti urazit rychleji než pěšky – to šetří čas i námahu. Na ložné ploše kromě toho mohou být přepravovány předměty.Díky své kompaktní konstrukci je elektrická koloběžka také chytrou alternativou pro vychystávání, která z dlouhých skladových uliček rázem udělá krátkou vzdálenost. Objednávka navíc bude díky elektrickým koloběžkám mnohem rychleji připravena k dalšímu zpracování.Kde mohou jezdit elektrické skútry pro firmy?Ve vašich výrobních halách platí všeobecná bezpečnostní pravidla, kterým dostojíte s pomocí testované elektrické skútry, dopravního značení a pravidel chování pro vnitropodnikovou dopravu.Na částech venkovního prostoru a na veřejných komunikacích však již platí předpisy zákona o silničním provozu. Pro používání elektrických skútrů v silničním provozu je proto nutné příslušné povolení.Nezapomeňte: Pokud převádíte svá interní vozidla nebo vozový park na e-mobilitu, budete zároveň potřebovat dostatečnou nabíjecí infrastrukturu. Rádi vám poskytneme komplexní informace o našem e-programu. Stačí nás kontaktovat.