Regálové systémy

Potřebujete regály? U nás si můžete vybrat z velkého množství. Ať už je chcete do kanceláře na šanony nebo do skladu na palety, ve stavebnicovém systému či jednotlivě. S námi najdete individuální řešení, které se bude do Vašich prostor perfektně hodit.

Regálové systémy pro perfektní stohováníNěco k zamyšlení: Mohli byste ve vaší firmě vlastně fungovat bez regálových systémů? Pravděpodobně ne. Protože pomocí stohování splníte všechny požadavky na organizaci procesů, logistiku a bezpečnost. A protože tyto aspekty jsou tak důležité, věnujeme se tématu regálových systémů obsáhle v naší kategorii produktů Sklad.Na co je třeba dát si pozor při vybavování skladu regálovými systémy?Přestože naše regálové systémy jsou vskutku všestranné, požadavky skladovaného zboží vždy určují, jaké regály by měly být k dispozici ve vašem skladu: • Regály s konzolovými rameny jsou nepostradatelné pro velmi dlouhé předměty jako dřevěné latě nebo trubky.

 • Regály pro velká zatížení jsou vhodné nejen pro skladované předměty s vysokou vlastní hmotností, ale také ke skladování mnoha menších předmětů, které až v součtu mají vysokou hmotnost.

 • Paletové regály dělají svému jménu čest a mají navíc tu výhodu, že zboží můžete přímo při dodání nebo ve stadiu připravenosti k expedici paletovat a třídit – bez jakéhokoliv mezikroku.


A co platí ve skladu, to platí i v kanceláři: Pro každý předmět je k dispozici ten správný kancelářský regál.
Jaké předpisy je nutné dodržovat za účelem zajištění regálových systémů?Měli byste znát následující tři základní dokumenty pro instalaci, kontrolu a údržbu regálových systémů: • Pravidlo německého zákonného úrazového pojištění DGUV 108-007 (původně směrnice BGR 234)

 • Vyhláška o provozní bezpečnosti (Betr. SichV)

 • DIN EN 15635 (pro ocelové regály)


Kromě toho platí: I když neexistují žádná zákonná omezení ohledně výšky nebo šířky regálových systémů, je v některých spolkových zemích od výšky regálu 7 metrů zapotřebí stavební povolení.Naši zaměstnanci vám rádi poradí s vaším projektem skladových regálů a dobře znají i tyto zákonné nuance.Jak nalézt perfektní střední cestu mezi standardizací a speciálními požadavky na regálové systémy?Právě v případě omezené skladovací plochy chcete mít možnost maximálně efektivního a flexibilního využití regálového místa. Ale ne každé zboží lze bezpečně skladovat podle stejného schématu.Pro tyto nároky máme v nabídce nejen regály pro speciální zboží. Navíc se můžete spolehnout na naše zkušenosti: V této oblasti jsme mimo jiné již realizovali projekt kompletního vybavení skladovými regály pro firmu Vishay Electronic a mimořádný projekt „Regály pod mořskou hladinou''.Naši vedoucí projektů si přitom vždy kladli základní otázky: • Jaké předměty zabírají ve skladu nejvíce místa?

 • Jak to vypadá s rozměry, hmotností a požadavky na skladování?

 • Jak se předměty dopravují do regálu a jak se odtud odebírají?

 • Jaké předměty se používají často a jaké jen zřídka?

 • Jak se tyto předměty přepravují v rámci skladu z bodu A do bodu B?


Výrobci regálů většinou navrhují vybavit sklad pokud možno standardními regály, protože se mohou flexibilně používat a lze je bez problémů upravovat a doplňovat.Jakmile se však vaše požadavky na regálové systémy liší od standardů a hledáte co možná nejefektivnější skladování, vyplatí se věc zkonzultovat s naším plánovacím servisem CAD.Jak vám ještě můžeme pomoci?Rádi se ujmeme vašich otázek ohledně regálových systémů a optimálního vybavení skladu. Nemusíte pro to nic dělat, stačí nás kontaktovat. Rádi vás naučíme perfektnímu stohování.