800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Délka
Hmotnost každého kusu
Nosnost
Šířka
 

Překládací lišty

Nakládání bez problémů? Můžete mít − s našimi stabilními nájezdovými ližinami. Tato praktická pomůcka je známá také jako najížděcí kolejnice, najížděcí rampa nebo nakládací rampa a velmi se hodí k vyrovnání různých výšek. Ať to bude přejížděcí můstek, rampa pro schody nebo klínový můstek – vyhledejte si nyní v e-shopu vhodný model!
Bylo nalezeno 17 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
od 5.290,-
Klínový můstek
nosnost 300 kg
bez DPH
od 4.730,-
bez DPH
od 7.910,-
bez DPH
5.890,-
bez DPH
od 12.500,-
bez DPH
od 15.400,-
bez DPH
od 16.500,-
bez DPH
od 18.400,-
bez DPH
od 14.400,-
Hliníkové nájezdové ližiny
styčná plocha děrovaná
bez DPH
od 3.480,-
bez DPH
od 7.470,-
Mobilní hliníkový přejížděcí můstek
délka přejíždění 1000 mm
bez DPH
od 9.190,-
Mobilní hliníkový přejížděcí můstek
délka přejíždění 1200 mm
bez DPH
od 10.900,-
Mobilní hliníkový přejížděcí můstek
délka přejíždění 1500 mm
bez DPH
od 15.400,-
Mobilní hliníkový přejížděcí můstek
délka přejíždění 1800 mm
bez DPH
od 17.900,-
bez DPH
7.990,-
bez DPH
6.590,-
Bylo nalezeno 17 výrobek/-ků/-ky
Nájezdové ližiny a můstky jako pomůcky pro nakládku
Nájezdové ližiny jsou praktickými plochami, které lze přejíždět přepravovaným zbožím nebo vozidly s koly. Na rozdíl od ramp, které jsou konstrukčně pevné, ližiny většinou slouží jako nosná plocha nebo můstek mezi dvěma různě vysokými úrovněmi. Jsou často vyrobeny z ocelového nebo hliníkového profilového plechu s bočním vedením nebo bez. Podle používaného produktu a druhu provedení se používají různé druhy nájezdových ližin. V označení a účelu použití dochází také k překrytí. V kategorii zdvižných a zvedacích přístrojů můžete nalézt nájezdové ližiny a můstky jako pomůcky pro nakládku a najížděcí rampy. Vyznačují se teplotní odolností, vysokou nosností a robustností. Zde v e-shopu naleznete nájezdové ližiny v nejrůznějších provedeních a s různými nosnostmi.

Kvalitní nájezdové ližiny a můstky pro Váš provoz
Náš e-shop například nabízí nájezdové ližiny s děrovanou pochůznou plochou a protiskluzovou pojezdovou plochou. Bezpečnost proti pádu zaručují zajišťovací čepy a příložka. Sortiment zahrnuje také hliníkové najížděcí klíny. Jsou vybaveny zajišťovacím můstkem proti přejetí, nabízejí ideální vyrovnání výškových rozdílů mezi vozidlem a rampou a mají protiskluzovou nájezdovou plochu. KAISER+KRAFT svým zákazníkům dále nabízí přejížděcí můstek s dorazovým profilem na ochranu proti sklouznutí, s plošinou s protiskluzovou pochůznou plochou a dvěma úchopnými otvory pro přenášení. V naší nabídce kvalitních nájezdových ližin a můstků naleznete také přejížděcí můstek s pohyblivou přejížděcí klapkou a úchopnými lištami. Je vybaven pohyblivou přejížděcí klapkou s bočním zesílením. Profesionální nájezdové ližiny jsou k dostání v různých nosnostech, přejížděcích délkách nebo šířkách.
Porovnání výrobků