Dopravní přístroje a vozíky

Vždy je co dělat! A vždy je co přemisťovat z bodu A do bodu B. Těžká břemena, nápoje, balíky, nástroje, objednávky výrobků a… a… a… Aby se Vám těžká břemena zdála být lehčí, najdete zde vše od praktického kancelářského vozíku a skládacího rudlu přes elegantní servírovací vozík a nástrojový vozík až po kolečko.

Cílem je dosažení cíle – dopravní přístroje a vozíkyI když filozofie „Cesta je cíl'' má své právo na existenci, neplatí pro provoz. Protože když musíte přepravovat věci z bodu A do bodu B, určitě přitom nechcete obdivovat krásu své skladové haly nebo kancelářských chodeb.V naší kategorii produktů Manipulace jde mnohem více o základní podmínku logistiky: správná věc ve správný čas na správném místě. A to pokud možno bez námahy, namožení svalů nebo nebezpečí úrazu. K tomuto účelu máme vždy v nabídce nejen vhodné dopravní přístroje a vozíky, ale také praktické příslušenství jako elektrický pohon k dodatečné montáži.Plný náklad? Pro naše dopravní přístroje a vozíky žádný problém!Ať už hledáte stabilní montážní vozík EUROKRAFT do výroby – naše nabídka uvede Vaši firmu do pohybu.Mimochodem: proč se vyplatí zcela přesně dávat pozor při výběru kol, to vysvětlujeme v nákupním poradci „Kola a kolečka''. Koneckonců nezáleží jen na tom, jaké užitečné zatížení Váš montážní vozík asi dokáže unést. Celý náklad se musí nechat přepravit s lehkým chodem, bez oděru a s maximálním brzdným výkonem.A protože právě v logistice je vždy ještě prostor ke zlepšení, ukážeme Vám například s

dopravními vozíky EUROKRAFTpro

, že vysoká nosnost a ekologická výroba s příznivou ekologickou bilancí se nechají výborně propojit.Než k tomu dozraje trh, udělejte Vaši firemní logistiku mobilní s naší paletou produktů. Postarají se o to kvalitní dopravní nebo montážní vozíky, například značek Kongamek a QUIPO.Vyšší mobilita není možná? Aby ne!My u kaiserkraft si myslíme, že kola všechno usnadní. A důkazem je naše nabídka flexibilních a mobilních přístrojů pro průmysl, dílnu a kancelář.Proč neustále hledáte materiál a nářadí, když máte k dispozici servisní a vychystávací vozíky? Proč hledat ve skladu v regálech pomůcky, když regál můžete mít po ruce v podobě etážového vozíku?Naše podvozky a dopravní podvozky ukazují, že není žádný důvod k tomu, abyste se zbytečně namáhali. A naše pojízdné kontejnery jsou tak jako tak mobilní třídou samy o sobě.Chcete dát věci do pohybu a potřebujete pro začátek pomoc? Pak nám zavolejte!