Čisticí stroje

Knoflík zapnutý, firma čistá? Bylo by hezké, kdyby to bylo tak jednoduché. Avšak s našimi produkty z oblasti čisticích strojů můžete se špínou snadno bojovat. Zde v e-shopu naleznete čisticí stroje pro podlahy, stroje a venkovní zařízení – objednejte si je nyní online!

Profesionální čisticí stroje pro průmysl a řemeslaDrhnutí, zametání, vytírání? Můžete si ušetřit práci. Průmyslové čisticí stroje vyčistí podlahy, zařízení a důležité pracovní nástroje ve firmě jednoduše stisknutím tlačítka. Díky maximálnímu výkonu a spolehlivé životnosti se čistota ve firmě stane vaším nejsnazším úkolem.
Jaké čisticí stroje jsou k dispozici pro řemesla a průmysl?Průmyslové čisticí stroje jsou více než jen výkonnějšími verzemi známých přístrojů pro domácnost. Postarají se také o speciální požadavky v příslušném oboru – ať už ve vašich vlastních halách, nebo u vašich zákazníků. Mezi nejdůležitější kategorie strojů patří:


Na co si dát při výběru čisticích strojů pozor?Větší výkon, větší akční rádius, všechny čisticí funkce? Vyplatí se pouze tehdy, pokud tyto funkce využijete. Účelný výkon – například u vysavače pro mokré a suché vysávání nebo u ultrazvukové čističky – zaručuje snadnou manipulaci při každodenní práci a efektivní výsledky čištění.Pokud je ve firmě třeba čistit více různých podlah, vyplatí se zejména kombinované přístroje s funkcí mokrého a suchého vysávání. Z dlouhodobého hlediska jsou výkonnější verze cenově výhodnější volbou. S čističi podlah a koberců za mokra ušetříte hned několik pracovních kroků.Stejně jako v jakékoli jiné odborné oblasti se před nákupem poraďte s odborníky: facility manažeři a odborníci na úklid přesně vědí, jaké přístroje můžete použít, aby vaše firma zářila do posledního póru. Pokud jde o čističky drobných součástí nebo ultrazvukové čističky, zeptejte na názor vašich zaměstnanců v dílně.Kromě toho není nutné při každém úklidu spouštět velký stroj. S ručním úklidovým náčiním budou vaši zaměstnanci vždy připraveni na malou úklidovou akci. Nezapomeňte také zvýšit účinek čisticích strojů pro průmysl a obchod použitím vhodných průmyslových čisticích prostředků.Pokud potřebujete s výběrem pomoci a poradit, rádi se vám budeme věnovat osobně. Stačí nás kontaktovat.