Sady dílů DIN a normovaných dílů

Dobře roztříděné znamená napůl smontované: v boxech na součásti pro díly podle normy DIN jsou nejdůležitější drobné díly pro montáž, opravy a dílnu vždy po ruce. Od šroubů přes hmoždinky a spojky až po těsnění – se sortimentem normovaných dílů z e-shopu společnosti kaiserkraft budete mít vždy po ruce díly podle normy DIN.

V kategorii Sady dílů DIN a normovaných dílů Vám nabízíme výrobky následujících značek: KS Tools.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Délka [mm]
150
150
150
150
-
Relevance
Počet výrobků: 17

Díly DIN a normované díly: správné příslušenství na dosah rukyV průmyslu a řemesle se bez nich nelze obejít: díly DIN a normované díly. Drobné díly můžete skladovat přehledně uspořádané v boxech na součásti. Spojovací prvky, těsnění a další nepostradatelné příslušenství tak budete mít vždy po ruce.Co jsou normované díly?DIN díly a normované díly splňují určité normy z hlediska tvaru, konstrukce a použitelnosti. Patří k nim typické dodavatelské výrobky, které se v průmyslu a řemesle neustále používají, jako hmoždinky a hřebíky. Vždy by měly být po ruce také všechny typy těsnění, šroubů a pružin. Tyto díly se nevyplatí kupovat jednotlivě – zejména pokud potřebujete různé velikosti nebo různá provedení stejného příslušenství.Výhody sortimentu DIN dílů a normovaných dílůSortimenty normovaných dílů jsou ekonomičtější než individuální nákupy. Díky velkému množství dílů a širokému sortimentu můžete zajistit hladký průběh provozních procesů. Pokud se totiž normovaný díl rozbije, najdete v boxu na součásti přímou náhradu. Proto je nezbytné pečlivé zásobení, abyste se vyhnuli jakýmkoli prostojům způsobeným nedostatkem příslušenství.Každá sada je dodávána v přehledném plastovém boxu. V tomto boxu najdete různé velikosti příslušné třídy výrobků – roztříděné podle barev. Přemýšlíte, kam boxy uložit, když je nepotřebujete? Lze je snadno stohovat a ušetřit tak místo.Potřebujete určitý malý díl pro použití s ručním nářadím? Pak nás kontaktujte – náš přátelský tým zákaznického servisu vám rád pomůže osobně.
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Zvedací zařízení | Ochrana rohů | Rohože pro pracoviště | Pomůcky pro zvedání | Příčníky | Smršťovací fólie