Regály na speciální materiál, regály na pneumatiky

Kam s pneumatikami, sudy nebo malými nádobami? Běžné regály nepřicházejí v úvahu. Naopak: Potřebujete regál pro speciální materiál! A ten najdete zde. Vanový regál, regál na pneumatiky, regál na sudy, regál na malé nádoby − naše speciální regály jsou perfektním místem pro uskladnění speciálního materiálu.

V kategorii Regály na speciální materiál, regály na pneumatiky Vám nabízíme výrobky následujících značek: hofe, eurokraft pro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 17

Regály na speciální materiál a regály na pneumatiky: žádné komplikace!Ne každý materiál lze skladovat a třídit tak snadno jako bedny nebo palety. Některé produkty vyžadují větší zabezpečení a speciální základní konstrukci pro neobvyklé rozměry a vlastnosti. Naše regály na speciální materiál splňují přísné předpisy pro manipulaci s nebezpečnými látkami a bez komplikací tak vyřeší spoustu problémů se skladováním – například otázku pneumatik.Jaké regály na speciální materiál jsou k dispozici?Regály na pneumatiky jsou promyšleným řešením pro autoservisy a garáže. Na speciálních podstavcích můžete obruče a disky skladovat šetrně k materiálu, přehledně a především bezpečně. Kymácející se stohy pneumatik tak budou patřit minulosti. Můžete si vybrat z různých provedení, která lze podle přání a modelu rozšiřovat.Dále u nás naleznete různé vanové regály a regály na sudy, které jsou nezbytné pro bezpečné skladování nebezpečných látek v regálech. Vanové regály zabrání nehodám a znečištění při úniku kapalin. Regály na sudy nebo malé nádoby splňují speciální požadavky na ochranu zdraví při práci platné pro obě varianty skladování.Jaké vlastnosti musí mít regály pro manipulaci s nebezpečnými látkami?Nádrže, bečky a sudy, které jsou schválené pro skladování nebezpečných kapalin v regálech, musí být odpovídajícím způsobem zabezpečeny. Tomuto účelu slouží regály se speciální konstrukcí, která pojme jednotlivé stojící nebo ležící sudy a současně umožní bezpečné čerpání kapalin ze sudu.Důležité jsou rovněž vhodné záchytné vany, které musí zadržet případnou uniklou kapalinu při stáčení nebo skladování. Tyto vany jsou buď součástí dodávky daného regálu, nebo je lze objednat zvlášť podle daných rozměrů regálu.Naše regály na speciální materiál lze ve většině případů zvolit ve variantě pro sudy nebo malé nádoby. Provedení pro malé nádoby je přitom vybaveno předepsaným mřížkovým roštem jako odstavnou plochou. Všechny regály na malé nádoby a sudy jsou samozřejmě vyrobeny z vhodného a bezpečného materiálu. Jsou testovány a schváleny pro hořlavé kapaliny kategorií GHS 1 až 3 nebo kapaliny ohrožující vodu kategorií GHS 1 až 4. Přesnější údaje naleznete vždy na stránce daného produktu.Nabízíme rovněž další produkty pro likvidaci uniklých látek a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami ve firmě. Vaše otázky nám klidně můžete položit osobně.