Kancelářské otočné židle

Ergonomická, flexibilní a pohodlná: s dobrou kancelářskou židlí podpoříte sezení v kanceláři šetrné k zádům a zároveň prospějete zdraví vašich zaměstnanců. Od klasické kancelářské židle až po otočnou židli s kolečky: Objevte kvalitní modely pro různé potřeby u kaiserkraft.

V kategorii Kancelářské otočné židle Vám nabízíme výrobky následujících značek: Topstar, interstuhl, eurokraft pro, Dauphin, TrendOffice, eurokraft basic, Prosedia.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 132

Kancelářské židle – pro pohodlnou práci u psacího stolu šetrnou k zádůmPráce vsedě je preferována v mnoha odvětvích – ať už ve výrobě, výzkumu nebo ve službách. V zájmu ochrany zaměstnanců proto zákonodárce vydal specifikace pro kancelářské židle. Ty by měly být navrženy tak, aby udržovaly zdravá záda. V sortimentu kaiserkraft vám nabízíme pouze kancelářské a otočné židle, které odpovídají specifikacím. Kromě toho si můžete také vybrat z mnoha vizuálně atraktivních modelů, které budou vyhovovat potřebám vaší firmy.Další informace o specifikacích pro kancelářské a otočné židle a důležité tipy k návrhu pracoviště naleznete v našem průvodci „Směrnice pro vybavení pracoviště''.Co je důležité při výběru kancelářské židle?Kancelářské židle je třeba vybírat individuálně pro každého zaměstnance. Na výběr má vliv zejména tělesná výška a hmotnost. Dobrá kancelářská nebo otočná židle se vždy flexibilně přizpůsobí individuálním potřebám a tělesným dispozicím. Při výběru věnujte pozornost následujícím skutečnostem:  • Čím vyšší je zaměstnanec, tím vyšší by mělo být opěradlo a výsuv plynového pístu.

  • Hloubka sedáku kancelářské židle by měla být zvolena tak, aby nohy svíraly s podlahou úhel 90 stupňů a hýždě dosahovaly k opěradlu.

  • Čím těžší je zaměstnanec, tím pevnější by mělo být čalounění.


Čím více přizpůsobitelných prvků kancelářská židle má, tím lépe ji lze individuálně nastavit. Prémiové výrobky například nabízejí nastavitelné područky, které zmírňují tlak na ramena a krční páteř. Stejně tak existují otočné židle s nastavitelným opěradlem a opěrou bederní páteře. Naklápěcí, otočný a uzamykatelný kloub sedáku zajišťuje dobrý kontakt těla s kancelářskou otočnou židlí rovněž při opření.Materiály pro kancelářské otočné židle: kůže nebo textil?Při výběru materiálů pro kancelářské židle se můžete rozhodnout dle osobních preferencí nebo se řídit designovými specifikacemi ve vaší firmě. Zatímco hladké materiály, jako je kůže, se snadněji čistí a vypadají obzvláště kvalitně, textilní potahy jsou prodyšné. Příjemné pohodlí, zejména při vysokých teplotách, zajistí model se vzdušným síťovaným opěradlem nebo kancelářská židle s potahem z mikrovlákna. Ujistěte se také, že kolečka kancelářských židlí jsou vhodná pro tvrdé nebo měkké podlahové krytiny. Vyhnete se tak případným škrábancům na podlaze a zajistíte, že se otočná židle bude po příslušném povrchu hladce pohybovat.V našem sortimentu naleznete výhradně kvalitní kancelářské a otočné židle od značkových výrobců, kteří se osvědčili jako zkušení producenti nábytku pro kanceláře a firmy. Máte-li jakékoli dotazy k našemu sortimentu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Rádi vám poradíme!Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Nástěnné tabule | Otočná ramena | Zásuvkové kontejnery | Protihlukové stěny | Schránky na peníze | Kontejnery na odpadky