Značka
Vybavení
Typ produktu

Kancelářské otočné židle

Posaďte se prosím! Seďte rovně! Při sezení se hýbejte! Seďte zdravě! S našimi ergonomickými kancelářskými židlemi těmto požadavkům a radám hravě dostojíte. Některé naše vybrané kancelářské židle si dokonce můžete osobně vyzkoušet!

V kategorii Kancelářské otočné židle Vám nabízíme výrobky následujících značek: Topstar, interstuhl, Dauphin, EUROKRAFTpro, Prosedia, TrendOffice, EUROKRAFTbasic, MAYER.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 131
Změnit náhled:

Kancelářské židle nabízejí více než jen sezeníPráce vsedě je v naší společnosti nejčastější – a je jedno, jestli pracujete ve výrobě, nabízíte služby nebo pracujete ve výzkumu. Proto jsou také možnosti sezení pro Vaše zaměstnance stále důležitější. Legislativa vydala přísné předpisy a také znaky ergonomie pomáhají při rozhodování, jaké kancelářské židle z nabídky společnosti KAISER+KRAFT pro Vás přicházejí v úvahu.Na co je třeba dávat pozor při koupi kancelářských židlíOd doby, kdy se stále více diskutuje o zdraví zaměstnanců, se pohled na uspořádání pracoviště trochu změnil: • Kancelářské židle by se již neměly vybírat podle nákupních standardů, ale individuálně pro každého zaměstnance.

 • Psací stoly musí doplňovat židli pro optimální držení těla a již tedy nejsou ústředním bodem při plánování kanceláře.


Jako pomůcku pro výběr jsme pro Vás sestavili směrnice pro vybavení pracoviště. Těchto směrnic se jako zaměstnavatel musíte bezpodmínečně držet. Najdete zde rámcová zadání, která by měla splňovat optimálně zvolená otočná židle.Faktory, které ovlivňují optimální kancelářské židleVše, co se týká kancelářské židle, se musí řídit podle zaměstnance a jeho tělesných předpokladů. A to znamená, že židle se musí nechat co nejflexibilněji přizpůsobit.Největší vliv přitom má tělesná výška ve spojení s hmotností: • Čím větší je zaměstnanec, tím vyšší musí být opěradlo a výsuv plynové pružiny

 • Hloubka sedáku by měla být zvolena tak, aby nohy stály na podlaze vždy v úhlu 90 stupňů, zatímco zadeček může doléhat až k opěradlu

 • Čím těžší je zaměstnanec, tím plnější a zároveň pevnější by mělo být čalounění


Co se týká nastavitelnosti, mají kancelářské židle tu výhodu, že lze přizpůsobovat několik prvků. Prémiové výrobky nabízejí například: • Nastavitelné područky pro odlehčení ramen a krční páteře

 • Nastavitelné opěradlo s nastavitelnou opěrou bederní páteře pro spodní část páteře

 • Sklopný, otočný a zajistitelný kloub sedáku pro optimální kontakt mezi tělem a židlí i při opření nebo zhoupnutí


Při výběru materiálu a barvy se řiďte podle designu. Samozřejmě se však jinak sedí na textilu a jinak na kůži nebo kožence. Hladké materiály jako kůže se snáze čistí a působí kvalitněji, zatímco textilie jsou prodyšnější – zejména v provedení jako vzdušné síťované opěradlo.Nezapomeňte také, že kolečka pro kancelářské židle jsou vždy dimenzována pro tvrdé nebo měkké podlahy. Když zde něco zaměníte, riskujete poškození a pojíždění bez plynulosti.Další tipy najdete například v našem poradci pro ergonomické sezení.Jak se kancelářské židle ještě lépe přizpůsobíNeodpovídají naše otočné židle přesně Vašemu zaměstnanci nebo prostředí kanceláře? I v tom případě najdete u společnosti KAISER+KRAFT vyvážená řešení: • Podlahové ochranné rohože zabraňují poškrábání elegantních podlah kolečky židlí a usnadňují samotné pojíždění.

 • Područky doplňují každou kancelářskou židli o důležitou podpěru pro odlehčení krku, páteře a ramen.

 • Samostatná nábytková kolečka výhodně opraví každou židli a přizpůsobí sezení různým podkladům a osobám používajícím židli.


Jak důležité jsou zdánlivě nepodstatné detaily, to se dozvíte v našem nákupním poradci Zdravé sezení a v našem nákupním poradci pro ergonomii.Nabízíme výhradně zboží kvalitních značkových výrobců, kteří se osvědčili jako zkušení výrobci vybavení pro kancelář a provoz. Pokud máte dotazy k našemu sortimentu, například značky Interstuhl nebo office akktiv, můžete nás kdykoliv kontaktovat.