Průmyslové rohože

Málokdy uvažujeme nad tím, kolik výhod nabízí používání průmyslových rohoží: lepší bezpečnost, lepší ergonomii, více pohybu. A to nejlepší: u nás si můžete vybrat přesně takovou průmyslovou rohož, která odpovídá Vašim požadavkům a vlastnostem podlahy.

V kategorii Průmyslové rohože Vám nabízíme výrobky následujících značek: COBA, NOTRAX, EHA, eurokraft basic, Justrite.

Vaše filtry
  Značka
  Typ produktu
  Trvale udržitelný rozvoj
  Šířka [mm]
  Vlastnost
  Pracovní prostředí
  Povrch
  Namáhání
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevance
  Počet výrobků: 150

  Průmyslové rohože – pro správný základ  Co všechno průmyslové rohože umí, závisí samozřejmě na konkrétní rohoži: Kvalitní rohože pro pracoviště zabraňují úrazům, přispívají ke zdravému držení těla a zajišťují, že se vaši zaměstnanci méně unaví.  Průmyslové rohože toho dosahují tím, že zabraňují uklouznutí. Protiúnavové rohože jsou obzvláště vysoké a měkké nebo jsou opatřeny nopky. Vytvářejí tak pružný povrch, který je šetrný ke kloubům, svalům, šlachám a vazům – zejména při dlouhých směnách. Rohože s perforovaným povrchem usnadňují odtok kapalin, jako je olej nebo voda. U kaiserkraft kromě toho naleznete také dřevěné pochůzné rošty, které lze přejíždět vysokozdvižnými vozíky, rohože pro dílenské stoly a mnoho dalšího.  Průmyslové rohože: pro každý účel ta pravá  Rozhodujícím kritériem pro výběr průmyslových rohoží je, kde jsou umístěny a kdo na nich vykonává jakou činnost:  • Na mnoha pracovištích ve výrobě nebo dílně je dobrou volbou protiúnavová rohož.

  • Ovšem výjimky, jak známo, potvrzují pravidlo. Zejména pro přesnou práci doporučujeme použít rohož, která poskytuje pevnou oporu.

  • Perforované rohože jsou vhodné pro práci s kapalinami. Pokud chcete chránit podlahu pod rohoží, použijte plnou variantu.

  • Pokud osoba na rohoži pracuje s chemikáliemi, je nezbytné, aby rohož byla proti daným chemikáliím odolná.

  • Svářečská pracoviště vyžadují nehořlavé průmyslové rohože, které se nepoškodí ani při vysokých teplotách.

  • Spojovací systémy umožňují individuální přizpůsobení velikosti rohože danému pracovišti.


  Jak vám pomůžeme s výběrem  Prvotní přehled o vlastnostech průmyslových rohoží získáte díky našim informačním štítkům pro podlahové rohože. Na první pohled tak zjistíte, co rohož umí. Pokud hledáte průmyslovou rohož, která odolá chemikáliím, obraťte se nejlépe přímo na nás. Protože zde hraje hlavní roli druh chemické látky. Jak vidíte, výběr rohože je třeba dobře zvážit. Ale žádný strach, nemusíte si s ním lámat hlavu sami. To samozřejmě platí i pro rohože pro vlhké prostory, rohože pro zachycování nečistot a mnoho dalších velkých i malých produktů z našeho e-shopu.
  Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:  Řezačky rolí | Ruční zdvižné vozíky | Balíkové váhy | LED displeje | Rohože pro pracoviště | Ukládání klíčů