Vázací prostředky

Zvedání, přeprava, zajišťování: vázací prostředky umožňují všestranné využití. Ať už se jedná o závěsy z kruhových smyček, vícepramenné vázací řetězy nebo zvedací popruhy, v e-shopu kaiserkraft naleznete vhodný vázací prostředek pro každou aplikaci. Můžete tak bez problémů přemisťovat různé druhy přepravovaného zboží.

Vaše filtry
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Délka [mm]
1000
1000
2000
2000
-
Relevance
Počet výrobků: 38

Vázací prostředky – jeřábové řetězy a závěsy z kruhových smyčekJe mezi jeřábem a břemenem mezera? Pak potřebujete vhodný vázací prostředek. Naše jeřábové řetězy a závěsy z kruhových smyček vytvoří bezpečné spojení pro přepravu těžkého zboží. Kdy je jaké řešení nejlepší, to Vám prozradíme zde.Vázací řetězy – robustní a nosnéNěkdy je nejlepší položit břemeno na řetěz. Vázací řetězy unesou předměty s velmi vysokou hmotností a jsou odolné vůči extrémním teplotám. Při použití vhodné ochrany hran jim nevadí ani ostré hrany. Výhodou je přítomnost jednoho nebo několika vázacích bodů. Protože v závislosti na velikosti a tvaru předmětu, který chcete zvedat, se nabízí řetěz s jedním, dvěma nebo čtyřmi provazci. Naštěstí dostanete všechny tři varianty u nás v e-shopu, stejně jako vázací řetězy se zkracovacími háky. S nimi budete flexibilní i co se týče délky.Alternativu k řetězu představuje pás. Nabízí se v případech, kdy chcete obzvlášť šetrně zvedat citlivá břemena. Kromě toho nabízejí pásy více možností připevnění. Ještě více to platí pro kruhové smyčky, které můžete ovázat kolem břemena nebo jeřábového háku, a to jednoduše nebo dvojitě. V obou případech nepotřebujete vázací bod. Při skladování šetří zvedací pásy a kruhové smyčky cenné místo.Důležité tipy k nosnosti vázacích prostředkůAť už jde o pás, smyčku nebo řetěz, hlavní vlastností vázacích prostředků je nosnost. Jak je přibližně velká, uvidíte u nás v e-shopu již na první pohled:Vázací řetězy: Čím vyšší jakostní třída, tím vyšší nosnost. Navíc záleží na průměru řetězu. U společnosti kaiserkraft najdete vázací řetězy jakostních tříd 8 – 12. Pokud si vyberete jakostní třídu 10 namísto 8, zvýší se nosnost minimálně o 25 procent. Současně se můžete rozhodnout pro řetěz s menším průměrem.


Roli hrají také druh připevnění a okolní prostředí. Při větším úhlu sklonu klesá nosnost. Totéž platí pro velmi vysoké nebo velmi nízké teploty. Nosnost pásů a smyček můžete zvýšit prostřednictvím dvojitého zavěšení. Bližší informace najdete v našich popisech výrobků. Nebo se nás zeptejte osobně. Rádi Vám pomůžeme.Bezpečné zvedání pomocí vázacích prostředkůAby byla zaručena maximální bezpečnost při zvedání těžkých předmětů, musí se vázací prostředky pravidelně kontrolovat a při nejmenším náznaku poškození vyměnit. I při používání jděte na jistotu, například prostřednictvím dodatečného použití ochrany hran a zohlednění vnějších vlivů, jako jsou vítr nebo extrémní teploty. Příslušenství a další informace o bezpečném používání vázacích prostředků dostanete u nás.