Vybavení kanceláře

Kancelář nemůže fungovat bez stolů, židlí, regálů a ostatního vybavení. Správně zařízená kancelář a vhodné kancelářské potřeby umožní produktivní a efektivní práci ve Vaší firmě. V našem sortimentu naleznete veškeré vybavení pro kancelář od sérií kancelářského nábytku až po umělé rostliny.

Vybavení kancelářeZařizujete novou kancelář nebo chcete zlepšit pracovní podmínky v té stávající? To děláte dobře. Právě kvalitní a na pohled příjemné vybavení kanceláře zvyšuje efektivitu práce a současně i spokojenost zaměstnanců. Proto nabízíme nejen klasiku kancelářského vybavení, tedy počítačové stoly nebo kancelářské židle a regály, ale také umělé květiny, pomůcky pro uvolnění stolu a mnohem víc.Vybavení kanceláře – pracujte zdravě a efektivněV kanceláři trávíme většinu dne a prostředí, které nás obklopuje, má vliv na naši náladu a produktivitu. Dostatek prostoru, jasné světlo a čerstvý vzduch jsou jen vrcholem ledovce ideálního pracovního prostředí.Vytvořte si ideální pracovní prostředí s kancelářským vybavením KAISER+KRAFT.Minimalismem proti stresu – odkládací prostor vám uvolní prostor i hlavuO chaosu na pracovním stole se často píše jako o znaku génia. Možná na tom něco je. Génius s pořádkem na stole toho však dovede mnohem více. Podle psychologů má navíc pořádek uklidňující vliv, a to už je určitě důvod zamyslet se nad systémem pro udržování pořádku, se kterým už nebudete muset ztrácet čas hledáním sešívačky, ani se nebudete muset dokola omlouvat klientům za nepořádek.Potřebujete odkládací prostor pro psací stůl, nebo rovnou něco většího?U nás si určitě vyberete, nabízíme:  • třídicí odkladače pro psací stůl,

  • třídicí skříně a regály,

  • tabule na zásuvné karty pro plánování termínů,

  • stanice pro udržování pořádku a třídicí stanice s pracovním stolem,

  • skříně pro rozdělování pošty,

  • otočné sloupy pro pořadače.


Tip: Před výběrem odkládacího systému si promyslete, kolik místa skutečně potřebujete. Základní pravidlo říká, že odkládací systém by měl být naplněn maximálně z 80 %. Jen tak si totiž zachováte přehled a zůstanete flexibilní.Moderní kancelářské vybavení Vám usnadní nudnou rutinuNikdo nechce ztrácet čas zbytečnou prací, natož když ho podobná činnost zdržuje od cesty za rodinou nebo za zábavou. Zjednodušte si rutinu počítačkou bankovek nebo popisovacím přístrojem.S moderním skartovačem spisů si nejen ušetříte práci, ale ještě vám v noci zajistí klidný spánek.Bez dobrého vzduchu to nepůjde – i tady vám vybavení kanceláře pomůžeVe vydýchaném prostředí se dá práce sotva předstírat, natož opravdu vykonávat. Nedostatečně okysličený mozek zkrátka výkony podávat nebude, ani když mu pohrozíte výpovědí. Kvalitní vzduch může být však v kanceláři problém, zvlášť ve městě. Proto nabízíme také čističky vzduchu a pro rozpálené letní měsíce máme širokou nabídku ventilátorů.Denní světlo v kanceláři prospívá zdraví i práciSe světlem se to má podobně jako se vzduchem. Bez něj to prostě nepůjde a Vaši zaměstnanci budou rádi, pokud zvládnou pracovat s padesátiprocentním nasazením. Denní světlo však není všude dostupné. Naštěstí má i tento zádrhel své elegantní řešení. Lampa s denním světlem zaměstnancům dodá energii. Správná kombinace stropních světel a lampiček na pracovní stůl pak zajistí dostatečné osvětlení během celého dne.