Kleště

Kleště s hlavou, dvěma rameny, jedním kloubem – takové se osvědčily po tisíce let. U nás naleznete klasiku v moderním provedení a rozmanitých variantách, od kleští na trubky přes kombinované kleště až po nýtovací kleště.

V kategorii Kleště Vám nabízíme výrobky následujících značek: KS Tools.

Značka
Typ produktu
Délka [mm]
160
160
390
390
-
Relevance
Počet výrobků: 30

Kleště – správný typ pro každého„Na to potřebujeme kleště.'' – „Jaké?'' Oprávněná otázka. Ať už je odpověď jakákoli, zde naleznete to pravé: kleště na trubky, kombinované kleště, boční štípací kleště, ploché kleště, nýtovací kleště... Stačí jen vědět, co hledáte.Uchopit, uštípnout nebo přidržet?Kleště lze rozdělit do různých kategorií:  • Uchopovací a přidržovací kleště: Na začátku byly uchopovací kleště. Existovaly již ve starém Egyptě. Moderní formou těchto kleští jsou kleště na trubky, nepostradatelné nářadí pro instalatéry. V našem obchodě naleznete také rohové kleště na trubky pro nepřístupné úhly nebo jednoruční kleště na trubky. Pro uchopení obrobků, hřebíků apod. jsou ideální ploché nebo kulaté kleště. Potřebujete třetí ruku? Skřipcové kleště tento problém vyřeší.

  • Štípací nebo oddělovací kleště: Elektrická instalace se bez bočních štípacích kleští neobejde. Odizolovací kleště jsou první volbou pro izolace kabelů. Armovací kleště jsou ideální pro stříhání, ale také pro kroucení vázacího drátu.

  • Kombinované kleště: Kombinované kleště mohou stříhat i držet, záleží na tom, jak je použijete.

  • Speciální kleště: Většina kleští slouží k oddělování spojů. Nýtovací kleště je naopak vytvářejí. Najdete zde také kleště na plynové potrubí, pistole na vázání kabelů, děrovací kleště, kleště na vodní čerpadla a mnoho dalších speciálních nástrojů.


Aby naše kleště odváděly dobrou práci při stříhání, přidržování nebo uchopování, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Pro maximální flexibilitu jsou k dispozici v mnoha různých délkách. Když už mluvíme o flexibilitě: se sadami kleští si můžete koupit několik kleští v jednom. Aby bylo stříhání, uchopování a tvarování pro vaše ruce pohodlnější, můžete si v našem obchodě pořídit pracovní rukavice. A mimochodem: chromované kleště nerezaví tak rychle jako leštěné kleště.Ruční nářadí pro každou potřebuU kaiserkraft naleznete nejen kleště v mnoha různých variantách, ale také velký výběr dalšího ručního nářadí, od klíčů na šrouby přes zástrčné klíče až po nástrčné ořechy a bity. Sady nářadí vám poskytnou základní vybavení – nebo i víc než to. Pro přehledné uložení v dosahu doporučujeme dílenské stoly nebo dílenské pulty či nástrojové vozíky.Máte ještě nějaké otázky? Pak nás prosím kdykoli kontaktujte. Rádi vám pomůžeme.