Laminovací přístroje

Laminovací přístroje Vám pomohou s efektivní ochranou dokumentů před nečistotami, vlhkostí, opotřebením a poškozením. Ať už jde o certifikáty, vysvědčení, ceníky nebo podklady pro prezentace – laminovací přístroje zajistí Vašim podkladům díky zavařené fólii pevnost, dlouhou životnost a ochranu proti falšování.

V kategorii Laminovací přístroje Vám nabízíme výrobky následujících značek: GBC, Leitz.

Laminovací přístroje pro ochranu důležitých dokumentůAbyste dokumenty ochránili před vnějšími vlivy, zalaminujte je jedním z našich laminovacích přístrojů. Budou tak optimálně chráněny a po mnoho let budou dobře vypadat. U společnosti kaiserkraft dostanete laminovací přístroje v různých velikostech pro příležitostné i časté laminování a všechny nároky. V čem je rozdíl, to zjistíte zde.Kde má použití laminovacích přístrojů smysl?Laminování dokumentů má několik výhod:  • Vaše dokumenty vypadají upraveně.

  • Jsou odolné proti nečistotám a vlhkosti.

  • Zalaminované dokumenty jsou chráněny před falšováním.


Na základě toho je použití laminovacích přístrojů vhodné zejména pro dokumenty, které se dostávají do rukou mnoha lidem a/nebo mají vypadat reprezentativně, jako například vysvědčení, fotografie, certifikáty, podklady pro prezentace a jídelní lístky.Jaký přístroj potřebujete pro časté laminování?Laminujete vy nebo vaši zaměstnanci pravidelně a ve velkých objemech? Pak hraje důležitou roli rychlost. Koneckonců jsou důležitější věci na práci, než trávit polovinu pracovní doby u laminovacího přístroje.Pro časté laminování je rozhodující rychlost průchodu. Udává, kolik milimetrů přístroj maximálně zalaminuje za minutu. U jednoduchých modelů je to 300 mm/min, prémiové přístroje zvládnou pětinásobek. To je rozdíl, který zaznamená každý. Čas navíc ušetří také snímače, které automaticky nastaví správnou teplotu a rychlost. Kdo laminuje několikrát za den, profituje navíc z krátkého zahřívání. Protože díky integrovanému automatickému vypínání se laminovací přístroje od kaiserkraft mezitím vypnou a šetří energii. Kromě toho jsou naše přístroje k dostání v různých velikostech pro formáty DIN A3 a DIN A4.Proč jsou výhodou válečky?Máte vysoké nároky na kvalitu? Pro optimální výsledky u fotografií, důležitých podkladů pro prezentace apod. doporučujeme dbát na počet válečků, s jejichž pomocí jsou podklady protahovány přístrojem. Čím více jich laminovací přístroj má, tím rovnoměrnější a hezčí je výsledek. Naše prémiové modely jsou pro výsledky bez záhybů vybaveny šesti válečky namísto dvou.Co dalšího ještě potřebujete k laminování?Když máte laminovací přístroj od společnosti kaiserkraft, chybí vám již jen fólie nebo laminovací kapsy. Ty u nás dostanete také, stejně jako mnoho dalších kancelářských strojů a vhodné příslušenství pro bezproblémovou práci, od skartovačů spisů až po čističky vzduchu.