Vozíky na dílenský materiál

Přehledné, praktické, robustní: vozíky na dílenský materiál jsou užitečnými pomocníky v dílně i ve skladu. Na mřížkovou stěnu můžete snadno zavěsit nářadí a další pracovní materiál. Nejdůležitější pomůcky tak budete mít vždy po ruce. Nabídku doplňují vozíky pro přepravu desek. S nimi můžete pohodlně přepravovat větší desky z bodu A do bodu B. Od praktických rudlů na desky přes vozíky pro přepravu desek s vysokou nosností až po mobilní vozíky na dílenský materiál – objevte širokou nabídku v e-shopu kaiserkraft!

V kategorii Vozíky na dílenský materiál Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, Kongamek, Treston, Vetter.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 35

Vozíky na dílenský materiál: Dopravní řešení nad rámec rozměru kartonů a paletStandardizace palet, zboží a přepravek enormně urychlila a usnadnila logistiku provozu. Koneckonců je lze výborně stohovat, balit a kompaktně přepravovat. V provozu se však nezřídka vyskytuje také zboží mimo typické standardní formáty. A i toto zboží potřebuje bezpečnou, rychlou a nenáročnou přepravu. Perfektní řešení pro tuto výzvu představují vozíky na dílenský materiál.Pro jaký náklad se používají vozíky na dílenský materiál?Při sestavování našeho sortimentu sledujeme celou cestu zboží z regálu až na místo použití. Proto se mnoho vozíků na dílenský materiál podobá našim regálovým systémům pro zboží se zvláštním tvarem.Takové „speciální regály na kolech'' budete potřebovat například pro přepravu desek z různých materiálů, velkých vzpěr a trubek, vázacích prostředků nebo velkých nástrojů. Vozíky na dílenský materiál nabízejí stejnou ochranu v otázkách rovnováhy, kontaktních bodů a ochranu proti poškození jako odpovídající regály. Typické příklady takových vozíků jsou: • Na vozíky, rudly a zvedáky pro desky lze umístit velkoformátové desky materiálu tak, že nemohou ani sklouznout ani nemohou mít nadměrný vzájemný kontakt. Přeprava ve svislé poloze zajišťuje minimální možnou kontaktní plochu s dopravním přístrojem a optimální rozložení síly. To je nevyhnutelné například při bezpečné přepravě skla.

 • Vozíky s konzolovými rameny splňují tyto faktory pro speciální požadavky dlouhého zboží.

 • Na speciální věšáky lze umístit vázací prostředky tak, že jsou okamžitě po ruce k použití a lze je odebírat nebo měnit přímo na místě použití.

 • Nástrojové vozíky jsou pojízdnou obdobou pevně nainstalované děrované stěny umožňující přehledné uložení nářadí na pracovišti.

 • Manipulační rudly jsou nepostradatelné především v zemědělství, ale i na stavbě přepravují například balíky dřevité vlny.


Jaké možnosti personalizace nabízejí vozíky na dílenský materiál?Většina vozíků na dílenský materiál je dimenzována pro přizpůsobení skutečné potřeby přepravy. Funguje to například pomocí: • Oblouků, které lze snadno namontovat a demontovat a které rozdělují ložnou plochu podle počtu desek

 • Nosných řad na konzolových regálech, které lze realizovat s individuálními vzdálenostmi, s pryžovým povlakem nebo bez a s různými nástavbami ramen


Kromě toho lze každou děrovanou stěnu na nástrojovém vozíku pomocí držáků a modulů s přepravkami individuálně přizpůsobit skutečným potřebám na pracovišti.Samozřejmě nabízíme také různé nosnosti a velikosti ložné plochy. Oba tyto faktory představují Váš nejdůležitější kompas pro vnitropodnikovou potřebu přepravy. Nejrychleji vybrané a připravené k provozu jsou naše plně vybavené modely vozíků.Je nutné u vozíků na dílenský materiál respektovat speciální bezpečnostní pokyny?Jakmile má být na kolech přepravováno neskladné, citlivé zboží nebo zboží s potenciálem zranění, platí samozřejmě četné bezpečnostní pokyny. Ty však nejsou ničím výjimečným, nýbrž jsou součástí zdravého rozumu v otázkách bezpečnosti práce: 1. Vozík na dílenský materiál by se měl co do svých rozměrů a provedení přesně hodit k příslušnému zboží. Citlivá skleněná deska není vůbec správně umístěna na jednoduchém manipulačním rudlu. A příliš malý vozík na přepravu desek velmi zvyšuje riziko prasknutí.

 2. Nikdy nesmí být překročena maximální nosnost.

 3. Při nakládce a před přepravou by mělo být přesně zkontrolováno optimální těžiště zboží.

 4. Přídavné výstelky a ochranná zařízení jsou nejen smysluplné, ale u citlivého zboží jsou téměř samozřejmostí.

 5. U kol a vozíků na dílenský materiál musí být pravidelně kontrolována jejich použitelnost.

 6. Při nakládce a vykládce jsou čtyři ruce bezpečnější než dvě.


Při výběru vozíků na dílenský materiál se vyplatí rozhlédnout se přesněji. Rádi Vám s tím pomůžeme a usnadníme Vám sestavení Vašich vozíků a dopravních přístrojů.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Teleskopické nakladače | Hliníkové přepravní boxy | Přepravní kufry | Skládací krabice | Hliníkové bedny | Pomůcky pro zvedání | Podvozky magnetoplan