Kontejnery na nebezpečné látky

Příliš málo pro celý sklad nebezpečných látek, příliš mnoho pro jednoduchý regál na nebezpečné látky? Pak je pro vaše nebezpečné kapaliny nejlepším řešením velkoobjemová skříň pro nebezpečné látky. V ní totiž můžete nejen skladovat v souladu s předpisy agresivní kapaliny ohrožující vodu, ale také si můžete vybírat z obzvlášť prostorově úsporných nebo obzvlášť snadno použitelných skříní se zvedací stříškou, široce otevíratelnými a uzamykatelnými dveřmi a s dostatkem místa pro několik sudů s již namontovanými čerpadly. Kompaktní skladování nebezpečných látek: Kontejnery pro nebezpečné látky nebo velkoobjemové skříně pro nebezpečné látky pro vnitřní i venkovní použití – zjistěte si více informací nebo si je rovnou objednejte!

V kategorii Kontejnery na nebezpečné látky Vám nabízíme výrobky následujících značek: LaCont, eurokraft pro, eurokraft basic.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 70

Velkoobjemové skříně pro nebezpečné látky a kontejnery pro nebezpečné látky: Minisklad s maximální bezpečnostíPři skladování nebezpečných látek jsou bezpečnost a komfort použití neoddělitelně spjaty. Proto se sudy, malé nádoby nebo IBC kontejnery s příslušnými médii skladují ve velkoobjemových skříních a kontejnerech pro nebezpečné látky. Zde se snoubí nejvyšší bezpečnostní požadavky a jednoduchá a bezpečná manipulace.Čím se vyznačují velkoobjemové skříně pro nebezpečné látky?Velkoobjemové skříně pro nebezpečné látky, resp. kontejnery pro nebezpečné látky jsou univerzálním řešením pro skladování nebezpečných látek v souladu s předpisy na omezeném prostoru. Zatímco byste jinak museli zřídit sklad nebezpečných látek včetně všech bezpečnostních opatření a oddělit jej od ostatních provozních ploch, je velkoobjemová skříň pro nebezpečné látky připravena k použití ihned po dodání. Můžete si objednat různá provedení pro sudy, malé nádoby nebo IBC kontejnery a vybírat si z mnoha variant:  • Kontejnery pro nebezpečné látky a sklady pro média ohrožující vodu, agresivní chemikálie nebo hořlavé látky

  • Pro venkovní a vnitřní skladování v areálu firmy

  • Různé varianty uzamykatelných dveří v závislosti na prostoru, který je k dispozici

  • V závislosti na modelu vhodné pro aktivní a/nebo pasivní skladování hořlavých kapalin

  • S komfortními detaily, jako je plnicí kozlík, najížděcí rampa, zvedací stříšky atd.


Skladování nebezpečných látek v kontejneru a plastová velkoobjemová skříň jsou ideální pro provozy, které uchovávají omezený počet nádob a chtějí nákladově efektivně a účinně optimalizovat své procesy manipulace s nebezpečnými látkami a skladování nebezpečných látek.Který kontejner pro nebezpečné látky pro která média?U každého výrobku z naší nabídky vezměte na vědomí informace o vhodnosti médií a kategoriích GHS. Obecně platí, že materiál velkoobjemové skříně pro nebezpečné látky je ukazatelem jeho vhodnosti pro média.  • Plastové velkoobjemové skříně pro nebezpečné látky nepodléhají korozi, jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a lze je použít pro média a chemikálie ohrožující vodu.

  • Kontejnery pro nebezpečné látky z pozinkované oceli jsou vhodné pro hořlavá média a média ohrožující vodu. I zde je třeba respektovat informace o aktivním a pasivním skladování na příslušném místě instalace.


Kromě požadavků na označování skladů a nádob musíte také přijmout opatření pro likvidaci uniklých látek a pravidelně kontrolovat funkčnost veškerého příslušenství skladů. V případě potřeby vyměňte záchytné vany apod.Naše informací o skladování nebezpečných látek v souladu s předpisy Vám poskytnou ještě více informací. Rádi Vám také osobně zodpovíme Vaše dotazy. Jednoduše nás kontaktujte.