Hubiče hmyzu

Bzzz… Příliš mnoho provozu ve vzduchu během práce? Hubiče hmyzu od společnosti kaiserkraft spolehlivě pomohou UV světlem.

Vaše filtry
Typ produktu
Cena s DPH
1185
1185
4102
4102
-
Cena bez DPH
980
980
3390
3390
-

Hubiče hmyzu – proti létajícím vetřelcůmKdyž to na pracovišti bzučí a bzučí, máte na výběr: můžete se s tím smířit, vydat se na lov s plácačkami na mouchy nebo problém vyřešit elegantním způsobem pomocí hubičů hmyzu od společnosti kaiserkraft Česká republika.
Kdy potřebujete hubiče hmyzuČasto je to komplikované. Hejna hmyzu ve skladech nebo výrobních halách, ale také v kancelářích, značně narušují práci a namáhají nervy. V kuchyních nebo potravinářských provozech představují také hygienické riziko a nejpozději, když moucha přistane v polévce, nálada hostů restaurace klesne.
Jak naše hubiče hmyzu fungujíNaštěstí pro vás a vaše zaměstnance jsou naše hubiče hmyzu na hony vzdálené plácačkám na mouchy. Nemusíte se tedy sami vydávat na lov ani používat toxické látky.Naše hubiče hmyzu fungují na následujícím principu:  • Ultrafialové světlo přitahuje hmyz.

  • Hmyz je usmrcen vysokonapěťovou mřížkou nebo nasán ventilátorem a v závislosti na modelu vysušen ve sběrné nádobě.

  • Čas od času nádobu vyprázdníte. U hubičů hmyzu s ventilátorem můžete užitečný hmyz opět vypustit.


Důležité: Použití hubičů s UV světlem je povoleno pouze v interiéru. Ve venkovním prostředí je riziko usmrcení chráněných druhů a užitečného hmyzu příliš vysoké.
Jak vybrat správný hubič hmyzuPro výběr je rozhodující velikost plochy, kterou chcete udržet bez hmyzu. Zásadně dbejte na snadné čištěné a manipulaci. Pokud chcete přístroj používat v místech, kde se vyskytuje hmyz jako včely nebo čmeláci, použijte ventilátor a užitečný hmyz opět vypusťte.Nějaké dotazy? Rádi vám na ně odpovíme. Kontaktujte ihned náš zákaznický servis.