Hubiče hmyzu

Bzzz… Příliš mnoho provozu ve vzduchu během práce? Hubiče hmyzu od společnosti KAISER+KRAFT spolehlivě pomohou UV světlem.

Hubiče hmyzu – proti létajícím vetřelcůmKdyž to na pracovišti bzučí a bzučí, máte na výběr: můžete se s tím smířit, vydat se na lov s plácačkami na mouchy nebo problém vyřešit elegantním způsobem pomocí hubičů hmyzu od společnosti KAISER+KRAFT Česká republika.
Kdy potřebujete hubiče hmyzuČasto je to komplikované. Hejna hmyzu ve skladech nebo výrobních halách, ale také v kancelářích, značně narušují práci a namáhají nervy. V kuchyních nebo potravinářských provozech představují také hygienické riziko a nejpozději, když moucha přistane v polévce, nálada hostů restaurace klesne.
Jak naše hubiče hmyzu fungujíNaštěstí pro vás a vaše zaměstnance jsou naše hubiče hmyzu na hony vzdálené plácačkám na mouchy. Nemusíte se tedy sami vydávat na lov ani používat toxické látky.Naše hubiče hmyzu fungují na následujícím principu:  • Ultrafialové světlo přitahuje hmyz.

  • Hmyz je usmrcen vysokonapěťovou mřížkou nebo nasán ventilátorem a v závislosti na modelu vysušen ve sběrné nádobě.

  • Čas od času nádobu vyprázdníte. U hubičů hmyzu s ventilátorem můžete užitečný hmyz opět vypustit.


Důležité: Použití hubičů s UV světlem je povoleno pouze v interiéru. Ve venkovním prostředí je riziko usmrcení chráněných druhů a užitečného hmyzu příliš vysoké.
Jak vybrat správný hubič hmyzuPro výběr je rozhodující velikost plochy, kterou chcete udržet bez hmyzu. Zásadně dbejte na snadné čištěné a manipulaci. Pokud chcete přístroj používat v místech, kde se vyskytuje hmyz jako včely nebo čmeláci, použijte ventilátor a užitečný hmyz opět vypusťte.Nějaké dotazy? Rádi vám na ně odpovíme. Kontaktujte ihned náš zákaznický servis.