Minilifty

Kompaktní, silné, šetrné k zádům: minilifty jsou malí siláci. Můžete s nimi rychle a efektivně zvedat, spouštět a přepravovat zboží. Nabídka v e-shopu kaiserkraft je všestranná – od zvedacích rudlů s plošinou nebo trnem přes zvedače materiálu s ruční klikou až po elektrické minilifty. Objevte praktické pomocníky pro vaši firmu!

V kategorii Minilifty Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, eurokraft basic.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 31

Minilifty – zvedací zařízení šetrná k zádůmJsou přínosem pro zdraví zad: minilifty. Usnadňují zvedání a spouštění těžkých břemen bez přetěžování páteře. U některých modelů můžete dokonce pohodlně přesouvat zboží z bodu A do bodu B – pro snadnější manipulaci se zbožím. Mobilní minilifty ze sortimentu kaiserkraft jsou navíc vybaveny koly. Můžete je proto snadno přepravit na místo použití. Zvedače materiálu kromě toho zefektivňují pracovní procesy, což zvýší rovněž motivaci vašich zaměstnanců.Všestranné použití: minilifty a zvedací rudlyJsou silné, snadno ovladatelné a odolné proti překlopení: minilifty jsou vyrobeny z robustní oceli nebo hliníku. Ať už v průmyslu, nebo v obchodě – zvládnou přepravit náklad o hmotnosti až 400 kg. Technické vybavení se liší v závislosti na potřebách a požadované nosnosti. V naší nabídce naleznete vhodné modely od skládacích zvedacích rudlů ovládaných klikou až po elektrické minilifty z ušlechtilé oceli pro potravinářský nebo farmaceutický průmysl.Ergonomické minilifty jsou stabilní, snadno se ovládají a vyžadují minimum místa pro manévrování. Zvedače materiálu jsou díky nízko položenému těžišti vhodné i pro těžká břemena. Mnoho modelů má navíc snížený podvozek, takže s nimi můžete zajíždět i pod palety. Otočná kola s brzdou nezanechávající stopy doplňují promyšlený design zvedacích rudlů i dalších přístrojů. Sériově dodávané odnímatelné plošiny a volitelně montovatelné vidlice rozšiřují spektrum přepravovaného materiálu.V našem e-shopu na vás čeká pestrá nabídka zvedacích přístrojů a zařízení pro každou potřebu – od malých zvedačů až po elektrické minilifty. Pokud minilift nevyhovuje vašim požadavkům, je zde možnost individuálního zvětšení výšky zdvihu. Stačí nás kontaktovat a my vám rádi pomůžeme. Potřebujete-li radu, náš přátelský servisní tým je vám rovněž k dispozici.
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Rudly | Ruční zdvižné vozíky | Otočné jeřáby | Přesné váhy | Vidlicové zdvižné vozíky Toyota