Minilifty

Kompaktní, silné, šetrné k zádům: minilifty jsou malí siláci. Můžete s nimi rychle a efektivně zvedat, spouštět a přepravovat zboží. Nabídka v e-shopu KAISER+KRAFT je všestranná – od zvedacích rudlů s plošinou nebo trnem přes zvedače materiálu s ruční klikou až po elektrické minilifty. Objevte praktické pomocníky pro vaši firmu!

V kategorii Minilifty Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro.

Značka
Typ produktu
Vybavení
Relevance
Počet výrobků: 31

Minilifty – zvedací zařízení šetrná k zádůmJsou přínosem pro zdraví zad: minilifty. Usnadňují zvedání a spouštění těžkých břemen bez přetěžování páteře. U některých modelů můžete dokonce pohodlně přesouvat zboží z bodu A do bodu B – pro snadnější manipulaci se zbožím. Mobilní minilifty ze sortimentu KAISER+KRAFT jsou navíc vybaveny koly. Můžete je proto snadno přepravit na místo použití. Zvedače materiálu kromě toho zefektivňují pracovní procesy, což zvýší rovněž motivaci vašich zaměstnanců.Všestranné použití: minilifty a zvedací rudlyJsou silné, snadno ovladatelné a odolné proti překlopení: minilifty jsou vyrobeny z robustní oceli nebo hliníku. Ať už v průmyslu, nebo v obchodě – zvládnou přepravit náklad o hmotnosti až 400 kg. Technické vybavení se liší v závislosti na potřebách a požadované nosnosti. V naší nabídce naleznete vhodné modely od skládacích zvedacích rudlů ovládaných klikou až po elektrické minilifty z ušlechtilé oceli pro potravinářský nebo farmaceutický průmysl.Ergonomické minilifty jsou stabilní, snadno se ovládají a vyžadují minimum místa pro manévrování. Zvedače materiálu jsou díky nízko položenému těžišti vhodné i pro těžká břemena. Mnoho modelů má navíc snížený podvozek, takže s nimi můžete zajíždět i pod palety. Otočná kola s brzdou nezanechávající stopy doplňují promyšlený design zvedacích rudlů i dalších přístrojů. Sériově dodávané odnímatelné plošiny a volitelně montovatelné vidlice rozšiřují spektrum přepravovaného materiálu.V našem e-shopu na vás čeká pestrá nabídka zvedacích přístrojů a zařízení pro každou potřebu – od malých zvedačů až po elektrické minilifty. Pokud minilift nevyhovuje vašim požadavkům, je zde možnost individuálního zvětšení výšky zdvihu. Stačí nás kontaktovat a my vám rádi pomůžeme. Potřebujete-li radu, náš přátelský servisní tým je vám rovněž k dispozici.
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Rudly | Ruční zdvižné vozíky | Otočné jeřáby | Přesné váhy | Vidlicové zdvižné vozíky Toyota | Zvedáky strojů EUROKRAFTbasic