Úklidové vozíky, čisticí vozíky

Kanystry, čisticí prostředky, košťata, profesionální úklidové mopy a mnoho dalšího… Při profesionálním úklidu průmyslových prostor byste toto náčiní neměli nosit v ruce. Měli byste ho mít efektivně uložené v úklidovém vozíku, ve kterém má vše své místo, což umožňuje mít každou úklidovou pomůcku rychle po ruce.

V kategorii Úklidové vozíky, čisticí vozíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: Vermop, eurokraft pro, Rubbermaid, eurokraft basic.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 58

Pojízdné úklidové vozíky pro snížení námahy zadV závislosti na typu používaných pomůcek se vaše záda při úklidu značně namáhají. Úklidové vozíky tak nejen zvyšují efektivitu úklidu, pomáhají také vašim pracovníkům udržovat svá záda zdravá a v kondici i při častém úklidu průmyslových prostor.Úklidové vozíky pro každou oblast použitíKonec nošení! S vozíkem pro mokrý úklid přemístíte kbelíky s vodou bez velkého vynaložení síly. Na odkládací plochu můžete umístit čisticí prostředky a na vozík pak profesionální úklidový mop.Můžete se také porozhlédnout po větším úklidovém vozíku, který společnost kaiserkraft nabízí v různých variantách a velikostech. Jedno nebo dvě vědra s objemem v rozmezí 6 až 30 litrů, držáky na pytle na odpad, několik odkládacích ploch, plastové misky a mnoho dalšího – stačí si jen vybrat. Mobilní stanice na čisticí prostředky se vedle přepravy hodí i k uskladnění úklidových potřeb. Pokud hledáte vozíky pro úklid sanitárních oblastí, nemocnic a plováren, pak prozkoumejte naši nabídku vozíků s certifikací HACCP. V případě nárazu do překážky je váš úklidový vozík chráněn otočnými koly s protinárazovými kotouči.Další příslušenství pro úklid průmyslových prostorMobilita sama o sobě nestačí, proto u společnosti kaiserkraft naleznete velký výběr čisticích prostředků, utěrek a strojů pro průmyslové čištění. Takovým vybavením vytvoříte ideální předpoklady pro zářivě čisté pracovní prostředí, které chrání zdraví všech vašich zaměstnanců. Další informace a tipy získáte v našem nákupním poradci pro průmyslové čištění.