Úklidové vozíky, čisticí vozíky

Vědra, úklidové prostředky, čisticí hadry, košťata, mopy a mnoho dalšího… Při profesionálním úklidu byste toto náčiní neměli nosit v ruce. Je zapotřebí úklidový vozík. V něm má vše své místo, takže je každá úklidová pomůcka rychle po ruce.

V kategorii Úklidové vozíky, čisticí vozíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: Vermop, EUROKRAFTpro, Rubbermaid.

Značka
Typ produktu
Výška [mm]
390
390
1564
1564
-
Relevance
Počet výrobků: 58

Pojízdné úklidové vozíkyNamáhání zad při úklidu závisí na tom, jaké pomůcky jsou používány. Úklidové vozíky značek jako Eurokraft nebo Quipo podporují při častém používání zdravá záda vašich pracovníků úklidu a kromě toho je úklid efektivnější. Jejich používání je tak výhodné pro všechny zúčastněné.Čisticí vozíky pro každou oblast použitíKonec nošení! S vozíkem pro mokrý úklid přemístíte plná vědra bez velkého vynaložení síly z bodu A do bodu B. Na odkládací plochu můžete umístit čisticí prostředky a na vozíku je místo i pro lis na mop.Pokud to nestačí, rozhodněte se pro vozík, který je o číslo nebo dvě větší. Společnost KAISER+KRAFT nabízí čisticí vozíky v různých variantách a velikostech. Jedno nebo dvě vědra s objemem v rozmezí 6 až 30 litrů, držáky na pytle na odpad, několik odkládacích ploch, plastové misky a mnoho dalšího – můžete si vybrat. Mobilní stanice na úklidové prostředky se vedle přepravy hodí i k uskladnění úklidových potřeb, vozíky s certifikací HACCP jsou schváleny pro sanitární oblasti, nemocnice a plovárny. Otočná kola s protinárazovými kotouči chrání mobiliář, když vozík někdy narazí.Další příslušenství pro průmyslové čištěníMobilita sama o sobě nestačí, a proto u společnosti KAISER+KRAFT dostanete velký výběr čisticích prostředků, utěrek a strojů pro průmyslové čištění. Vytvoříte tak ideální předpoklady pro zářivě čisté pracovní prostředí, které jak známo chrání zdraví a záda při práci. Další informace a tipy získáte například v našem nákupním poradci pro průmyslové čištění.