Bílé tabule, psací tabule

Znázorněte, co prezentujete – vaše publikum tak rychle pochopí i obsahově náročná témata. Bílé a psací tabule navíc nabízejí mnoho výhod! Které to jsou se dozvíte zde.

V kategorii Bílé tabule, psací tabule Vám nabízíme výrobky následujících značek: MAUL, EUROKRAFTpro, magnetoplan, Chameleon, nobo, EUROKRAFTbasic, DURABLE.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 111

Bílé a psací tabule: analogová média pro vaši úspěšnou prezentaciObrovský displej, hardware s minimální údržbou, intuitivní obsluha bez jakékoli aplikace – nezní to lákavě? Ale skutečnost je ještě lepší: jakmile je jednou nainstalujete, budou k dispozici 24 hodin denně. A to nejlepší nakonec: od pohotovostního režimu až po nejnáročnější dlouhodobé používání bude jejich energetická bilance nulová. Bílé tabule a další psací tabule jsou i v digitální době špičkovými médii, když se jedná o vizualizaci informací ve firmě. Pro jeden i druhý produkt nebo i jejich kombinaci přitom mluví dobré důvody.
Nekonečné možnosti s bílými a psacími tabulemiBílé tabule jsou bílé magnetické psací tabule s atraktivním plastovým nebo hliníkovým rámem – můžeme je nazvat alternativou školní tabule pro konferenční prostory. Bílé tabule ze smaltované oceli jsou kvalitnější a optimální pro intenzivnější námahu, varianty z lakované oceli jsou vhodné pro příležitostné použití.Přirozeným partnerem bílých tabulí je popisovač: při meetinzích, školeních nebo přednáškách můžete vašemu publiku volnou formou prezentovat nejnovější fakta, černé na bílém. Nebo i barevně, zcela podle vašich potřeb a představ. Vše lze poté opět rychle smazat houbičkou za sucha. Chcete zdůraznit některý bod? Stačí použít magnet. Byla pro vaši přednášku s projektorem zarezervována příliš malá místnost? Bílé tabule mohou být využity i jako projekční plocha, například pro projektor s ultrakrátkou projekční vzdáleností.V našem e-shopu obdržíte bílé tabule v mnoha velikostech, formátech a provedeních. Můžete je neomezeně věšet do řady na stěnu, montovat vedle sebe jako přestavnou stěnu nebo je využívat mobilně z obou stran na podvozku opatřeném koly. Řekněte nám, co potřebujete, a my vám rádi pomůžeme dále!
Tipy pro čištění bílých tabulíVaši bílou tabuli už nelze houbičkou pořádně vyčistit, barva je stále vidět nebo na povrchu zůstávají stíny? V takovém případě doporučujeme použít čisticí prostředky, které jsou vyrobeny speciálně pro tento účel, například pěnu nebo utěrky pro bílé tabule. Tyto produkty naleznete v kategorii příslušenství pro bílé tabule. Bílou tabuli raději nečistěte prostředky s obsahem alkoholu, protože by mohlo dojít k poškození povrchu tabule.
7 výhod 1. Úspora energie: použití bez proudu

 2. Neomezené využití

 3. Snadné čištění houbičkami nebo stěrkami za sucha

 4. Dlouhodobé použití bez přípravy

 5. Pracovní materiály lze připevňovat magnety

 6. Možnost rozšíření na flipchart pomocí upínací lišty

 7. Možnost použití také jako projekční plochaDalší přednáškové stěny a tabule v našem e-shopu • Flipcharty: na rozdíl od bílé tabule zde nepíšete přímo na flipchart, nýbrž na papír libovolnou tužkou. Výhoda: popsané listy budete mít k dispozici i po přednášce k dalšímu zpracování.

 • Projekční stěny: nejlepšího rozlišení například při prezentaci s PowerPointem dosáhnete s promítacími stěnami, protože mají speciální povrch.

 • Přednáškové stěny: přednášku si připravíte ve vaší kanceláři přímo na přednáškové stěně a tabuli poté jednoduše přesunete do konferenční místnosti.

 • Nástěnky: malé dokumenty můžete rychle připevnit špendlíky a poté jejich umístění změnit. Umožní vám to nástěnky například z korku, textilu nebo linolea.


Nyní už potřebujete pouze přednáškový kufr. Proč? Protože obsahuje vše, co je pro dokonalou prezentaci zapotřebí. Co přesně? Popisovače, nůžky, papíry, kartotékové karty, samolepicí body, ukazovátka a mnoho dalšího. Objevte tyto produkty právě teď!