Bílé tabule, psací tabule

Vizuálně znázorněte, co prezentujete, aby vaše publikum rychle pochopilo i obsahově náročná témata. Bílé popisovací tabule nabízejí mnoho výhod! Jaké se dozvíte zde.

V kategorii Bílé tabule, psací tabule Vám nabízíme výrobky následujících značek: MAUL, eurokraft pro, magnetoplan, Chameleon, nobo, eurokraft basic.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 98

Popisovací tabule: analogová média pro úspěšnou prezentaciObrovský displej, hardware s minimální údržbou, intuitivní obsluha bez jakékoli aplikace – nezní to lákavě? Skutečnost je ještě lepší: jakmile je jednou nainstalujete, budou vám k dispozici 24 hodin denně. A to nejlepší nakonec: ať už jsou v pohotovostním režimu nebo náročném dlouhodobém používání, bude jejich energetická bilance nulová. Bílé a další psací tabule jsou i v digitální době špičkovými médii, když se jedná o vizualizaci informací.Nekonečné možnosti s magnetickými tabulemiBílé magnetické popisovací tabule s atraktivním plastovým nebo hliníkovým rámem můžeme nazvat alternativou školních tabulí pro konferenční místnosti. Bílé tabule ze smaltované oceli jsou kvalitnější a optimální pro intenzivní využívání, varianty z lakované oceli jsou naopak vhodné pro příležitostné použití.Přirozeným partnerem bílých tabulí je popisovač: při jednáních, školeních nebo přednáškách můžete vašemu publiku volnou formou prezentovat nejdůležitější fakta, černé na bílém. Nebo i barevně, zcela podle vašich potřeb a představ. Vše lze poté opět rychle smazat suchou houbičkou. Chcete zdůraznit některý bod? Stačí použít magnet. Byla pro vaši přednášku zarezervovaná příliš malá místnost? Bílé tabule mohou posloužit i jako projekční plocha místo promítacího plátna, například pro projektor s ultrakrátkou projekční vzdáleností.V našem e-shopu obdržíte popisovací tabule v mnoha velikostech, formátech a provedeních. Můžete je neomezeně věšet do řady na stěnu, montovat vedle sebe jako přestavnou stěnu nebo je využívat z obou stran díky mobilnímu podvozku s koly. Řekněte nám, s čím potřebujete poradit, a my vám rádi pomůžeme!Tipy pro čištění bílých popisovacích tabulíVaši bílou tabuli už nelze houbičkou pořádně vyčistit, barva je stále vidět nebo na povrchu zůstávají stíny? V takovém případě doporučujeme použít čisticí prostředky, které jsou vyrobeny speciálně pro tento účel. V kategorii příslušenství k magnetickým tabulím najdete například pěny a utěrky pro popisovací tabule. Magnetické tabule raději nečistěte prostředky s obsahem alkoholu, protože by mohlo dojít k poškození jejich povrchu.7 výhod vybavení vaší firmy bílými tabulemi 1. Úspora energie: použití bez elektrického proudu

 2. Neomezené využití

 3. Snadné čištění houbičkami nebo stěrkami za sucha

 4. Dlouhodobé použití bez přípravy

 5. Pracovní materiály lze připevňovat magnety

 6. Možnost rozšíření na flipchart pomocí upínací lišty

 7. Možnost použití tabule jako projekční plochy


Další druhy přednáškových stěn a popisovacích tabulí v našem e-shopu
 • Flipcharty: na rozdíl od bílé tabule zde píšete na papír libovolnou tužkou. Výhodou je, že popsané listy budete mít k dispozici i po přednášce k dalšímu zpracování.


 • Promítací plátna: nejlepšího rozlišení při digitální prezentaci, například s PowerPointem, dosáhnete s promítacími stěnami se speciálním povrchem.


 • Prezentační stěny na kolečkách: přednášku si připravíte ve vaší kanceláři přímo na tabuli, kterou poté jednoduše přesunete do konferenční místnosti.


 • Nástěnky do kanceláře: malé dokumenty můžete rychle připevnit špendlíky a poté jejich umístění změnit. To vám umožní nástěnky z korku, textilu nebo linolea.Nyní už potřebujete pouze přednáškový kufr. Proč? Protože obsahuje vše, co je pro bezchybnou prezentaci zapotřebí. A co přesně? Popisovače, nůžky, papíry, kartotékové karty, samolepicí body, ukazovátka a mnoho dalšího. Objevte tyto produkty právě teď u kaiserkraft!