Ruční zametací stroje, zametací stroje

Lehký chod a precizní práce: Ruční zametací stroje jsou účinnou alternativou ke košťatům. Od obratných zametacích strojů pro vnitřní použití až po výkonné modely s motorem pro venkovní použití: S ručními zametacími stroji od společnosti kaiserkraft uklidíte i větší plochy během chvilky.

V kategorii Ruční zametací stroje, zametací stroje Vám nabízíme výrobky následujících značek: Kärcher, haaga, eurokraft basic.

Vaše filtry
Relevance
Počet výrobků: 17

Ruční zametací stroje: užiteční pomocníci při úkliduEfektivní pomocníci v oblasti čistoty: Ruční zametací stroje spolehlivě odstraňují jemné i hrubé nečistoty. V porovnání s koštětem má zametací stroj s baterií nebo motorem širší škálu funkcí. Díky tomu jsou tyto stroje skutečným přínosem pro průmyslové čištění. Stroj stačí vést po podlaze haly nebo venkovní ploše v uspořádaných drahách – a i větší plochy vyčistíte rychle a efektivně.Speciální uspořádání rotujících kartáčů spolehlivě dopravuje nečistoty do sběrné nádoby. V závislosti na modelu má nádoba objem až 50 litrů. Některé zametací stroje jsou navíc vybaveny sacím zařízením. O to důkladnější je čištění. Zvláštnosti otáčení kartáčů vysvětlujeme v našem poradci o principech zametání a principech tandemových válců.Výhody zametacích strojůVelké plochy lze cíleně a efektivně uklidit ručním zametacím strojem. Různé povrchy přitom nepředstavují problém – mnoho modelů je totiž vhodných pro vnitřní i venkovní použití. Díky rotaci kartáčů zachytí zametací stroj i nečistoty, na které je běžné ruční zařízení příliš slabé. Patří mezi ně:  • Suché a vlhké listí a zelené pozůstatky ve venkovních prostorách

  • Plechovky od nápojů, papír nebo podobné objemné věci vedle odpadkových košů

  • Jemný prach, který by se neměl vířit


Ruční zametací stroje z našeho e-shopu pracují tiše a jsou velmi obratné. Když je model vybaven odsávací jednotkou, je tato podstatně širší než u klasického podlahového vysavače. Díky tomu stroje dokážou cíleně pojmout i objemné předměty. Zametací stroj tak nabízí rozmanité použití v areálu firmy.Pro jaké podklady jsou vhodné různé zametací stroje?Většina ručních zametacích strojů z naší nabídky je určena pro tvrdé podlahy v interiéru i exteriéru. Podrobné informace o tom najdete v příslušném datovém listu. U nás najdete zametací stroje, které se ovládají ručně nebo pomocí motoru. Existují také speciální modely pro rychlé průběžné čištění:  • Aku koště: Jedná se o motorizovanou modernizaci klasické domácí pomůcky. Tento kompaktní přístroj je účinným pomocníkem pro menší interiéry a kobercové podlahy.

  • Klasické ruční zametací stroje: Pro nevelké plochy a menší výskyt nečistot jsou efektivním řešením ruční verze.

  • Zametací vysávací stroje: Čistí obzvlášť důkladně. Jsou vhodné zejména pro velké plochy a prostředí s velkým výskytem prachu na podlaze, jako např. ve stáji nebo na pile.


Co je důležité při výběru zametacích strojů?Při výběru zametacího stroje je rozhodujícím faktorem, kde se stroj bude používat. Kompaktní ruční zametací stroje jsou vždy připraveny k použití. Jsou obzvláště obratné a vhodné pro úklid úzkých uliček, například ve skladech. Naopak ve velkých prostorách jsou nepostradatelné motorizované varianty, které uklízejí rychle a efektivně. Kromě volby mezi ruční variantou a zametacím strojem s motorem jsou důležité také následující faktory:  1. Šířka zametání je dána počtem, uspořádáním a strukturou kartáčů. Čím větší je šířka zametání, tím rychleji uklidíte velké plochy.

  2. Pro efektivní úklid je rozhodující možná rychlost práce a chůze při optimálním čisticím výkonu.

  3. Chcete-li určit účinnost zametacího stroje, podívejte se také na udávaný vypočtený výkon zametání za hodinu. Tento výkon je dán motorizací, šířkou zametání a počtem kartáčů.


Stále si nejste jisti, který ruční zametací stroj splní požadavky na úklid ve vaší firmě? Náš přátelský servisní tým vám rád pomůže s výběrem. Můžeme vám také pomoci najít další čištění a sanitární potřeby. Kontaktujte nás!
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Čisticí stroje | Odpadkové koše s pedálem | Skříně na čisticí prostředky | Čištění podlah | Podlahové vysavače | Příslušenství pro čištění starmix