Kapsy na dodací listy, kapsy na dokumenty

Ihned po ruce a bez zbytečných starostí: přepravní doklady, faktury a důležité celní dokumenty budou nejlépe uloženy v kapsách na dodací listy. Tyto důležité dokumenty je nejlepší umístit na dobře viditelném místě, a to do kapes na dodací listy a na dokumenty.

Vaše filtry
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Šířka [mm]
140
140
140
140
-

Jaké výhody nabízejí kapsy na dodací listy?Doprovodné dokumenty k zásilkám – faktury, dodací listy, celní doklady apod. – jsou důležitým opěrným bodem v logistice zboží. Zejména v přepravě B2B musí zaměstnanci zásilky při příjmu nejen zkontrolovat, ale také předat všechny dokumenty příslušným fakturačním a dokumentačním pracovištím. Zde jsou obzvláště žádané kapsy na dodací listy ve formátu DIN na délku nebo v jiných formátech.  • Kontrola zásilky bez otevření balíku nebo kontejneru – v případě potřeby možnost odmítnutí převzetí nebo přímé přeposlání na místo určení bez zdlouhavého rozbalování

  • Vhodné také pro palety, kontejnery, mřížkové boxy a velké kontejnery

  • Jistý druh ochrany proti neoprávněné manipulaci: vysoce pevné samolepicí kapsy nelze z krabic apod. odstranit, aniž by zanechaly stopy.

  • Všechny dokumenty jsou prakticky a vodotěsně uloženy na jednom místě – lze je předat přímo na správné místo a neztratí se

  • Díky dobře viditelným barvám kapes na dokumenty nedochází k náhodnému vyhození dokumentů spolu s obalem

  • Snadné skenování čárových kódů apod. díky antireflexním materiálům

  • Úspora nákladů za další štítky s adresou díky příslušným okénkům nebo plné průhlednosti

  • Závěrečná kontrola u odesílatele je jednodušší: pokud na zásilce chybí kapsa na dokumenty, je zřejmé, že zároveň dosud chybí doprovodné dokumenty.


Podle čeho vybírat kapsy na dodací listy?Při uzavírání a označování platí, že forma se řídí podle funkce: formát kapes vyberte podle vašich typických přepravních dokumentů. Pro klasické papíry A4 složené na třetinu jsou ideální kapsy na dodací listy ve formátu DIN na délku, pro ostatní etikety nebo papíry ve formátu C5.Rozlišujeme následující kapsy na dodací listy:  • Samolepicí: jsou nejrozumnější volbou, protože se snadno a rychle aplikují na krabice, palety apod. a nevyžadují žádný další lepicí materiál.

  • Ekologické z papíru: jsou voděodolné.


Pokud mají být zásilky dočasně uskladněny venku nebo odeslány na velmi dalekou cestu, je (stále ještě) lepší použít klasické kapsy na dokumenty z odolné fólie. U mezinárodních zásilek je rozhodující vícejazyčný potisk. Pokud má být zásilka odeslána na cestu spíše diskrétně, zvolte transparentní bezbarvé kapsy.Při připevňování vždy dbejte na to, aby kapsa na dokumenty nezakrývala jiná speciální označení nebo kódy, a u větších zásilek je nejlepší připevnit obálku ve výšce očí.Naši odborníci vám s výběrem kapes na dokumenty rádi poradí. Stačí nás kontaktovat.