Sběrače odpadků, sběrací pomůcky

Kleštiny a pomůcky pro bezdotykový sběr odpadků jsou šikovné vychytávky, které usnadní sběr a likvidaci odpadu. Použití kleštin a úklidových bodců umožňuje práci bez ohýbání zad, bez sahání na odpadky a bez vdechování nepříjemného zápachu.

V kategorii Sběrače odpadků, sběrací pomůcky Vám nabízíme výrobky následujících značek: FLORA, Unger.

Kleštiny a pomůcky pro sběr odpadků pomáhají udržet čisté prostředíKleštiny a pomůcky pro sběr odpadků jsou důležitým nástrojem pro úklid. Jsou důležitým nástrojem pro udržení čistého prostředí, krásných zelených ploch ve městech a čistých prostor před veřejnými budovami a firmami bez odpadků.


Pomůcky pro sběr a kleštiny jsou praktickými nástroji pro hygienickou manuální likvidaci odpadků, které pomáhají sebrat ze země bez ohýbání zad a bez přímého kontaktu s odpadky. Přispívají tak ke zlepšení kvality práce.


Kleštiny jsou šetrné vůči zádům a zejména při častém používání uleví personálu od námahy. Čistota na firemních pozemcích bude zajištěna s časovou úsporou, takže pracovníci zůstanou volní pro jiné úkoly.


Jednotlivě lze volit mezi pracovními pomůckami s úchopným ramenem a nástroji pro přímé napichování. Kleštiny jsou k dispozici s plastovými nebo kovovými čelistmi. Vhodnými ocelovými hroty lze seškrábat a odstranit dokonce i přischlé a ulpívající odpadky.


Kovový bodec zajistí rychlé odstranění odpadků zejména z trávníků. Délku nástrojů pro sběr lze přitom individuálně přizpůsobit. Kleštiny kratší než 500 mm jsou ideální také k bezdotykovému vyprazdňování odpadkových košů a košů na papír.Výběr vhodných pomůcek pro sběr odpadků v kombinaci s nádobami na opadPokud pro dané kleštiny zvolíte zároveň vhodnou nádobu na odpad, dosáhnete ještě efektivnějších pracovních procesů. Mobilní popelnice s koly různých velikostí nebo nádoby na tříděný odpad jsou skvělou volbou. Již při sběru je možné odpad roztřídit. Má-li být odpad uskladněn na delší dobu, jsou další možností uzamykatelné kontejnery na odpad.


Při výběru vhodné nádoby na odpad nezapomeňte zohlednit také plnicí výšku. Příliš vysoko umístěný otvor může být na překážku stejně, jako příliš hluboká nádoba. V e-shopu KAISER+KRAFT naleznete také optimální výbavu pro nádoby na odpad i pytle na odpad, jakož i pro kvalitně zpracované kleštiny a pomůcky pro sběr odpadků. Sortiment si prohlédněte v e-shopu.