Slunečníky

Ve venkovních prostorách firmy samozřejmě nesmí chybět slunečníky. V chladivém stínu mohou Vaši zaměstnanci zcela pohodlně strávit přestávku a načerpat energii pro zbytek dne. Přesvědčte se o našich produktech!

Vaše filtry
Typ produktu
Výška [mm]
90
90
100
100
-
Šířka [mm]
400
400
500
500
-

Slunečníky jako optimální ochrana při slunečním záření a horkuLéto, slunce a – slunečníky: Vaši zaměstnanci mají při práci větší motivaci a efektivitu, když si mohou krátce odpočinout. To jde samozřejmě nejlépe venku. Čerstvý vzduch a denní světlo správně povzbudí tělo i mysl. Ale pozor: Příliš mnoho slunce a horko působí spíše negativně! Pomocí slunečníků zajistíte chladivý stín a dostatečnou ochranu proti slunci – je dobře, že tady u společnosti kaiserkraft dostanete přesně to pravé vybavení pro Vaše venkovní prostory.Nejdůležitější kritéria pro rozhodováníNení slunečník jako slunečník! A každý kupující má jiná očekávání. Proto jsme zde pro Vás shrnuli nejdůležitější kritéria pro nákup, abyste se rychle a jednoduše dostali k požadovanému výrobku.Stabilní stojany na slunečníky

  • Předem si promyslete, jestli potřebujete mobilní stojan s koly nebo obzvlášť stabilní nohu.

  • Dbejte na materiál s dlouhou životností a odolností proti povětrnostním vlivům, jako je pozinkovaná ocel.

  • Tip: Pro speciální květinovou dekoraci sáhněte nejlépe po kombinaci stojanu na slunečník a truhlíku na květiny – získáte tak stín a květinovou dekoraci v jednom.


Jednoduché otvírání a zavírání

Všímejte si, jak se slunečník otvírá a zavírá. Existují různé mechanismy jako posuvné uzávěry, kliky nebo také tažná lanka. Jakou metodu upřednostníte Vy?Obaly a ochrana

Obaly na slunečníky chrání látku před povětrnostními vlivy jako deštěm, ledem a chladem. Slunečník tak zůstane čistí a navíc déle vydrží.Další znaky vybaveníSlunečníky dostanete v nejrůznějších velikostech, tvarech a barvách. Promyslete si předem, jaký design se nejlépe hodí k Vaší firmě a jaké požadavky by Váš slunečník měl splňovat. Například existují také slunečníky s ohýbacím kloubem, které lze jednoduše přizpůsobit postavení slunce.Všechno pro venkovní prostory!Doplňte vybavení svých venkovních prostor dalšími výrobky z našeho e-shopu. Jak by se Vám líbily například květináče, abyste ve firemním areálu zřídili zelený koutek? Věděli jste, že člověk se rychleji zbaví stresu, když je v přírodě? Nehledě na to, že rostliny jsou samozřejmě vhodné i jako pohledová ochrana nebo jako oddělení různých prostor. Rádi Vám poradíme!