Sekáče

Pro oddělování a obrábění: Sekáče pomáhají tvarovat obrobky. Jsou také praktickými pomocníky při renovačních pracích, protože poskytují potřebnou páku. V e-shopu společnosti kaiserkraft najdete různé typy sekáčů, od plochých sekáčů přes špičaté sekáče až po zednické sekáče.

V kategorii Sekáče Vám nabízíme výrobky následujících značek: KS Tools.

Sekáče: nepostradatelná klasikaSekáče tvarují dřevo, kámen a další materiály s dokonalou přesností. Toto klasické ruční nářadí umožňuje flexibilní použití. Ať už se jedná o špičaté nebo zednické sekáče, ploché sekáče nebo rydla: Břity a hroty ručního nářadí lze také přibrousit – díky tomu jsou výrobky vhodné pro trvalé komerční použití. Pro zajištění funkčnosti je důležité, abyste nástroj po nabroušení ochladili.Kdy se používá který typ sekáče?Název sekáče buď odkazuje na jeho tvar nebo naznačuje oblast jeho použití. Například špičatý sekáč má ostrý hrot. Zajišťuje vysokou úroveň přesného pronikání, pokud chcete opracovávat nebo odstraňovat různé materiály. Plochý sekáč má naproti tomu ploché ostří, které umožňuje přesnou kontrolu hran lomu.Sekáče na spáry a zednické sekáče nesou svůj název díky přesnému ostří pro úzké trhliny a spáry. Jsou vhodné k odstraňování neporušených cihel. Se sekáčem na obklady se dostanete pod stěnové prvky při renovaci sanitárních místností nebo kuchyní. Naproti tomu rydla jsou nepostradatelnými pomocníky, když chcete vrazit nebo vyrazit různé spojovací prvky.Sekáče se zalomenou hlavou jsou nepostradatelné při výrobě karoserií, kdy pomáhají s uvolňováním svarových spojů. Díky jejich tvaru můžete svar oddělit kladivem a sekáčem, aniž byste poškodili okolní materiál. Sortiment doplňují sekáče pro vysekávání tvarů do materiálů. Od kruhových otvorů až po vybrání ve tvaru rukojetí – s těmito praktickými nástroji to zvládnete během chvilky.Sady sekáčů: kompletní vybaveníSady sekáčů jsou praktické pro každodenní použití. Skládají se ze sekáčů stejného typu, ale s různými průměry kanálů. Naproti tomu kombinované sady nabízejí jak ploché, tak špičaté sekáče a další běžné tvary. Díky tomu máte vždy po ruce správný sekáč – bez ohledu na to, zda chcete opracovávat dřevo, kámen nebo jiné materiály.Chcete poradit s výběrem správných sekáčů nebo máte dotazy ke konkrétnímu výrobku? V tom případě nás kontaktujte. Naši servisní poradci vám rádi pomohou osobně.
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Zásobníky na drobné součásti | Policové regály | Boxy na nářadí | Přepravky na malé náklady | Rohože pro pracoviště | Svařovací přístroje | Příčníky | Výplňový materiál