Škrabky, zednické lžíce, špachtle

Pro hladké stěny a podklady: Špachtle, lžíce a škrabky vám pomohou nanášet spárovací hmotu nebo hmotu pro obklady v přesných vrstvách. Jsou tak optimálním nástrojem, pokud chcete dosáhnout co nejhladšího a nejpřesnějšího výsledku. V e-shopu společnosti kaiserkraft objevíte různé verze špachtlí, lžic a škrabek – díky nim můžete během chvilky pracovat na jakémkoli povrchu.

V kategorii Škrabky, zednické lžíce, špachtle Vám nabízíme výrobky následujících značek: KS Tools.

Škrabky, lžíce, špachtle – univerzální pomocníci v provozu a dílněAť už jde o obkladačské práce, tapetování nebo běžné renovační práce – škrabky, lžíce a špachtle jsou vhodné pro různé úkoly. Při správném použití nářadí spolu se stěrkovou hmotou odstraníte nerovnosti i malé trhliny a díry ve stěnách a podlahách. Tímto způsobem vytvoříte optimální základ pro další práci na příslušném povrchu.Které škrabky, lžíce a špachtle jsou vhodné pro jaké práce?Na jemné trhliny použijte malé a praktické škrabky. Tím získáte maximální kontrolu nad hmotou a podkladem. Na spáry nebo rohy jsou vhodné jemné a spárovací špachtle. Jsou obzvláště úzké, a proto se dostanou i do těžko přístupných míst. Navíc s těmito modely můžete vždy pracovat přesně, a to i při malých pracích. S podobnou přesností můžete pracovat i pomocí škrabky. Ta je vhodná pro odstraňování otřepů, tj. odstraňování ostrých hran a rohů.Pomocí špachtlí a lžic můžete nanášet obkladovou nebo stěrkovou hmotu ve velkém množství a rovnoměrně ji rozprostřít. Toto praktické ruční nářadí můžete kromě toho použít i k odstranění nežádoucích zbytků ze stěn nebo podlah. Obecně lze říci, že špachtle z neželezných slitin jsou vhodnou volbou pro průmyslové použití. Jsou odolné proti opotřebení a proti prasknutí. Při malování a tapetování používejte stěrky z ploché ušlechtilé oceli nebo šetrné pěnové gumy.Co je třeba zohlednit při používání špachtle?Kromě správné stěrkové hmoty potřebujete při stěrkování také správný tvar nářadí. Při rozsáhlejších opravách pracujte se širokou plochou špachtlí. Nejlépe to funguje, pokud hmotu nejprve nanesete nahrubo na velkou plochu. Poté ji lehkým tlakem a půlkruhovými pohyby stahujte shora dolů.Hledáte vhodné nářadí pro sádrokartonářské, obkladačské nebo tapetářské práce? Pak si prohlédněte naši širokou nabídku špachtlí, lžic a škrabek. Máte-li jakékoli dotazy k jednotlivým modelům, jednoduše nás kontaktujte. Náš servisní tým vám rád osobně poradí se všemi druhy ručního nářadí.
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Nástroje na čištění trubek | Řezné nástroje | Videoskopická technika | Vysavače | Podlahové mycí stroje | Čisticí ubrousky