Počítačové skříně, počítačové vozíky

Vejde se do nich tiskárna, klávesnice a jiný hardware, šetří místo a někdy jsou dokonce pojízdné: naše praktické PC skříně, počítačové skříně, informační terminály a pracovní stanice pro dílnu, provoz a sklad. A ještě něco… V sortimentu máme mimo jiné také skříně na notebooky. Vyhledejte si nyní svou novou PC skříň!

V kategorii Počítačové skříně, počítačové vozíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: RAU, eurokraft pro, ANKE, eurokraft basic, DURABLE, Twinco.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 71

Počítačové skříně a počítačové vozíky pro Vaše IT pracovištěRychlé porovnání dat, důležitá změna v expedičním příkazu: ve výrobě nebo ve skladu se již nic neobejde bez použití počítače. Speciální výzvy těchto pracovních prostředí ale také kladou velké nároky na organizaci pracoviště. S počítačovými skříněmi a počítačovými vozíky budete mít svá IT řešení po ruce.Kde a proč ve firmě používat počítačové skříněTerminálové stoly, počítačové vozíky a počítačové skříně se používají všude tam, kde potřebujete podporu IT, ale ve středu zájmu jsou jiné úlohy. To platí především pro výrobní a skladové haly a na montážních pracovištích v oblasti dílny a průmyslu.Kanceláře v kompaktním skříňovém formátu pojmou všechny přístroje pro evidenci a výstup dat, ale přitom nezabírají téměř žádné místo. Současně se v mnoha případech nechají rychle přemístit na nábytkových kolech. Jejich největší výhodou je, že jsou vyrobeny z robustního ocelového plechu a podobně zatížitelných materiálů, které chrání techniku před všemi nebezpečími vyplývajícími z daných pracovních prostředí.Jsou mobilní počítačové vozíky lepší volbou než pracoviště s psacími stoly?Pracoviště s psacím stolem se ve výrobě nebo ve skladu nachází maximálně v kanceláři předáka. Protože na jednotlivých pracovištích by stůl a spol. vůbec nebyly vhodné – koneckonců potřebujete prostor pro jiné pracovní kroky.Kromě toho nabízejí počítačové vozíky optimální pracovní výšku pro rychlé zpracování dat vestoje. Zaměstnanci tak mohou přecházet od svého hlavního úkolu k evidenci dat, aniž by museli absolvovat dlouhou cestu do kanceláře nebo se shýbali.Kromě toho platí, že počítače na psacím stole nejsou oproti robustním a uzamykatelným počítačovým skříním vůbec chráněny před možným poškozením v důsledku pracovního prostředí ve skladu nebo ve výrobě.Důvody častějšího používání počítačových skříní než mobilních koncových zařízení, např. tabletůMnoho pracovních kroků – zejména ve skladovém hospodářství – je dnes doprovázeno tablety, chytrými telefony nebo ručními přístroji. Tyto pomocníci jsou perfektní například při skenování kódů zboží nebo porovnávání objednávek.Tyto počítačové systémy však mají omezený výkon a musejí být neustále propojeny s hlavní sítí. Kromě toho se s mini obrazovkou a virtuální klávesnicí hodí pouze pro určité pracovní kroky. Delší zprávy nebo důležité grafy se lépe zpracovávají na terminálu nebo počítačovém vozíku.Naše mobilní alternativy k psacím strojům jsou oblíbené i v kanceláři nebo správní oblasti – tedy tam, kde zaměstnanci potřebují rychlý přístup k počítači. Nebo když chcete zlepšit ergonomii na pracovištích pro práci vestoje. V případě dotazů ohledně všech těchto výrobků nás kontaktujte.