800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Materiál
 

Kabelové můstky

Kabelové a hadicové můstky, které optimálně chrání vedení a dráty, jsou zapotřebí na staveništích, plochách pro pořádání koncertů i na průmyslových pozemcích. U nás naleznete vhodné kabelové můstky odolné vůči přejíždění nákladními automobily, vysokozdvižnými vozíky nebo stavebními kolečky, pro každé místo použití.
Bylo nalezeno 22 výrobek/-ků/-ky
| | |
Plastový kabelový můstek
pro kabely a hadice do Ø 7,5 mm
bez DPH
od 640,-
Kabelový můstek z hliníku
d x š x v 2000 x 80 x 20 mm
bez DPH
od 1.890,-
bez DPH
550,-
Kabelový můstek z PVC
d x š x v 1500 x 200 x 35 mm
bez DPH
2.590,-
Kabelový můstek, velký
úhlový kus 45°
bez DPH
1.690,-
Kabelový můstek, velký
normalizovaný prvek
bez DPH
3.370,-
Malý kabelový můstek
pro kabely do Ø 45 mm
bez DPH
od 2.190,-
Kabelový můstek
pro hadice do Ø 75 mm
bez DPH
2.490,-
bez DPH
od 7.040,-
Hadicový a kabelový můstek
pro kabely do Ø 70 mm
bez DPH
1.390,-
Kabelový můstek
VARIO Toploader, různé balicí jednotky
bez DPH
od 9.120,-
Kabelový můstek
VARIO Toploader, jednotlivý odběr
bez DPH
4.800,-
Plastový kabelový můstek
pro kabely a hadice do Ø 10 mm
bez DPH
od 890,-
bez DPH
od 450,-
Nové
Rozvíjecí kabelový můstek
pro kabely do Ø 20 mm
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Kabelový můstek CABLEPRO
GP1Safety, černá / žlutá
Cena na vyžádání
Nové
Kabelový můstek CABLEPRO
GP2Safety, černá / žlutá
Cena na vyžádání
Hadicový a kabelový můstek
pro Ø kabelů do 45 mm, žlutá
bez DPH
5.260,-
Kabelový můstek z hliníku
d x š x v 1500 x 80 x 20 mm
bez DPH
od 1.390,-
Bylo nalezeno 22 výrobek/-ků/-ky

Kabelové a hadicové můstky jako ochrana před zakopnutímDokud nelze elektrický proud transportovat vzduchem, bez kabelů a vedení se bohužel neobejdete ani ve vaší firmě. Problém: pokud kabely kříží dopravní trasy nebo uličky, výrazně stoupá nebezpečí úrazu a zakopnutí. Řešení: vodiče a kabely jednoduše schovejte pod kabelové můstky, díky kterým budou venkovní prostory bezpečnější hned o několik tříd.
Kabelové a hadicové můstky ovládají univerzální bezpečnostNemusíte se vůbec ptát, jaké předpisy pro kabelové můstky platí. Jeden pohled na vaše firemní pozemky postačí: které kabely jsou vedeny přes které cesty a které dopravní přístroje nebo vozidla je přejíždění? Jsou kabely nebo hadice dočasným řešením spojeným s rizikem zakopnutí, nebo jsou zde položeny trvale?Podle toho je rovněž koncipována nabídka u KAISER+KRAFT: naleznete zde různé verze pro vnitřní i venkovní prostory a můžete si vybrat mezi verzemi pro velká zatížení pro přejíždění vozidly a produkty pro zajištění kabelů v uličkách a kancelářských chodbách.Právě na často přejížděných cestách nemají kabelové a hadicové můstky pouze jediný účel. Pokud se na ně totiž podíváme přesněji, uvidíme v nich kromě ochrany před zakopnutím také chytré příslušenství pro lepší orientaci a vyšší provozní bezpečnost.
Kabelové a hadicové můstky mohou nejen chránitObzvláště smysluplné je, pokud se zejména ve venkovních prostorách spolu s příslušnými kabelovými můstky vypořádáte rovnou i s výzvou zahrazení a označení. V našem sortimentu naleznete různá provedení s různou doporučenou rychlostí. Protože každý kabelový můstek nutí řidiče ke snížení rychlosti. To je opět nezbytné pro bezpečnost dopravy.Vhodně označené kabelové můstky jsou kromě toho také něco jako navigační systém, který vaše firemní pozemky spolu s dalšími prvky jako jsou protinárazová ochrana a ochrana hran a výstražná upozornění a závory rozděluje na různé zóny. Bez mnoha slov již při vstupu na pozemek jasně ukážou, kudy se smí a kudy ne.Rádi vám osobně odpovíme na všechny otázky ohledně bezpečnosti v souvislosti s kabelovými a hadicovými můstky, prvky zahrazení atd.

Porovnání výrobků