Kabelové můstky

Kabelové a hadicové můstky, které optimálně chrání vedení a dráty, jsou zapotřebí na staveništích, plochách pro pořádání koncertů i na průmyslových pozemcích. U nás naleznete vhodné kabelové můstky odolné vůči přejíždění nákladními automobily, vysokozdvižnými vozíky nebo stavebními kolečky, pro každé místo použití.

V kategorii Kabelové můstky Vám nabízíme výrobky následujících značek: EHA, COBA, VISO.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 26

Kabelové a hadicové můstky jako ochrana před zakopnutímDokud nelze elektrický proud transportovat vzduchem, bez kabelů a vedení se bohužel neobejdete ani ve vaší firmě. Problém: pokud kabely kříží dopravní trasy nebo uličky, výrazně stoupá nebezpečí úrazu a zakopnutí. Řešení: vodiče a kabely jednoduše schovejte pod kabelové můstky, díky kterým budou venkovní prostory bezpečnější hned o několik tříd.
Kabelové a hadicové můstky ovládají univerzální bezpečnostNemusíte se vůbec ptát, jaké předpisy pro kabelové můstky platí. Jeden pohled na vaše firemní pozemky postačí: které kabely jsou vedeny přes které cesty a které dopravní přístroje nebo vozidla je přejíždění? Jsou kabely nebo hadice dočasným řešením spojeným s rizikem zakopnutí, nebo jsou zde položeny trvale?Podle toho je rovněž koncipována nabídka u kaiserkraft: naleznete zde různé verze pro vnitřní i venkovní prostory a můžete si vybrat mezi verzemi pro velká zatížení pro přejíždění vozidly a produkty pro zajištění kabelů v uličkách a kancelářských chodbách.Právě na často přejížděných cestách nemají kabelové a hadicové můstky pouze jediný účel. Pokud se na ně totiž podíváme přesněji, uvidíme v nich kromě ochrany před zakopnutím také chytré příslušenství pro lepší orientaci a vyšší provozní bezpečnost.
Kabelové a hadicové můstky mohou nejen chránitObzvláště smysluplné je, pokud se zejména ve venkovních prostorách spolu s příslušnými kabelovými můstky vypořádáte rovnou i s výzvou zahrazení a označení. V našem sortimentu naleznete různá provedení s různou doporučenou rychlostí. Protože každý kabelový můstek nutí řidiče ke snížení rychlosti. To je opět nezbytné pro bezpečnost dopravy.Vhodně označené kabelové můstky jsou kromě toho také něco jako navigační systém, který vaše firemní pozemky spolu s dalšími prvky jako jsou protinárazová ochrana a ochrana hran a výstražná upozornění a závory rozděluje na různé zóny. Bez mnoha slov již při vstupu na pozemek jasně ukážou, kudy se smí a kudy ne.Rádi vám osobně odpovíme na všechny otázky ohledně bezpečnosti v souvislosti s kabelovými a hadicovými můstky, prvky zahrazení atd.