800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Materiál
 

Kabelové můstky

Kabelové můstky, které optimálně chrání vodiče a dráty, jsou zapotřebí na staveništích, plochách pro pořádání koncertů i na průmyslových pozemcích. U nás naleznete vhodné kabelové můstky odolné vůči přejíždění nákladními automobily, vysokozdvižnými vozíky nebo stavebními kolečky, pro každé místo použití.
Bylo nalezeno 15 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
550,-
Kabelový můstek, velký
úhlový kus 45°
bez DPH
1.690,-
Kabelový můstek, velký
normalizovaný prvek
bez DPH
3.370,-
Kabelový můstek z hliníku
d x š x v 2000 x 80 x 20 mm
bez DPH
od 1.890,-
bez DPH
od 7.040,-
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Kabelový můstek
VARIO Toploader
Cena na vyžádání
Nové
Plastový kabelový můstek
pro hadice do Ø 7,5 mm
Cena na vyžádání
Nové
Plastový kabelový můstek
pro hadice do Ø 10 mm
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Hadicový a kabelový můstek
pro Ø kabelů do 45 mm, žlutá
bez DPH
5.260,-
Hadicový a kabelový můstek
pro Ø kabelů do 75 mm, černá
bez DPH
3.890,-
Kabelový můstek z PVC
d x š x v 1500 x 200 x 35 mm
bez DPH
2.590,-
Kabelový můstek z hliníku
d x š x v 1500 x 80 x 20 mm
bez DPH
od 1.390,-
Bylo nalezeno 15 výrobek/-ků/-ky
Kabelové můstky: ochrana pro kabely a ochrana před kabely
Kabelové můstky jsou profily, které umožňují třídění, zakrytí, upevnění a vedení kabelů a které jsou volně položeny na podlaze. Vytvoří v podstatě kanál pro kabely, a to buď v místnosti, například v kanceláři, nebo venku. K podlaze se kabelový kanál přilepí, ve většině případů je pro upevnění opatřen oboustrannou lepicí páskou. Kabelový kanál pro venkovní použití umožňuje přejíždění automobily a je vyroben z těžkého materiálu odolného vůči působení povětrnostních vlivů. U kabelů, které leží nezajištěné na podlaze, hrozí nebezpeční poškození připojených přístrojů a riziko úrazů v důsledku zakopnutí. Při použití kabelových můstků budou vodiče upevněny a chráněny před zatížením tahem, skřípnutím a oděrem. Kabelové můstky jsou ploché a přiléhají k podkladu mírně šikmo, jejich montáž je snadná a lze je dobře rozpoznat. Kanálové můstky pro venkovní použití mají chránit hlavně vodiče, které jsou při různých akcích pod širým nebem nebo na staveništích vystaveny vysokému zatížení. Jsou proto často vyrobeny z tvrdého plastu, hliníku nebo pryže. Pevné jednotlivé segmenty lze podle potřeby řadit vedle sebe. Sestávají většinou z kovu nebo z tvrdého PVC. Existují modely, které se k podkladu připevňují šrouby nebo lepidlem, ale i flexibilní systémy, které není třeba upevňovat. Díky vysoké hmotnosti a vhodnému tvaru hadicové a kabelové můstky nekloužou. Hadicové můstky mají rovněž podobnou funkci jako kabelové můstky.

Profesionální kabelové můstky pro vnitřní i venkovní použití
U KAISER+KRAFT naleznete v kategorii zahrazení a označení kvalitní a odolné kabelové můstky. Vynikají vysokou odolností proti teplotám a povětrnostním vlivům a lze je použít ve venkovních prostorách i uvnitř. Nabídka KAISER+KRAFT zahrnuje zatížitelné kabelové můstky z hliníku a PVC a hadicové můstky. Tyto produkty jsou navíc vhodné pro nákladní dopravu. Upevnění hadicových a kabelových můstků venku není zapotřebí, takže jsou optimálně vhodné pro dočasné použití. Kabelové můstky lze tedy rychle a snadno použít při akcích a veletrzích.
Porovnání výrobků