Stohovač s ojí

Stohovače s ojí, ruční stohovače nebo širokorozchodné stohovače jsou oblíbenými pomocníky pro vnitrozávodní manipulaci, skladování i přepravu. U nás dostanete stohovače v nejrůznějších provedeních, ale vždy v nejvyšší kvalitě.

V kategorii Stohovač s ojí Vám nabízíme výrobky následujících značek: Pramac, eurokraft pro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 16

Stohovače s ojí pro zvedání břemenPřestože silový trénink je dobrý po tělo, měli byste zvedání břemen ve skladu a provozu raději přenechat moderním zvedacím přístrojům. Naše stohovače s ojí se používají tam, kde je nedostatek prostoru pro velké stroje. I z jiných důvodů doplňují náš sortiment výrobky pro flexibilní skladovou logistiku, které vašim zaměstnancům usnadní práci.Rozdíly mezi různými typy stohovačůVedle klasického stohovače se zvedacím sloupem a kabinou řidiče je k dispozici mnoho typů stohovačů s ojí, které sice nejsou v takové míře motorizované, zato však umožňují mnohem flexibilnější použití. Proto se ve standardním sortimentu soustředíme na tyto typy:  • Elektrické zdvižné vozíky jsou elektrickou alternativou pro klasické vidlicové zdvižné vozíky a jsou proto vhodné i pro delší přepravy v provozu.

  • Ruční stohovače představují cenově výhodnou, ruční pomůcku zejména pro nakládání a vykládání nákladních vozidel. Jejich nosnost je sice nižší, ale jsou obratné, bezúdržbové a flexibilně použitelné.

  • Vysokozdvižné stohovače vděčí svému názvu za velké výšky zdvihu, které u našich výrobků mohou dosahovat až tří metrů. Díky kompaktním rozměrům můžete tyto stohovače navigovat i ve velmi úzkých řadách regálů.

  • Širokorozchodné stohovače jsou ideální pro citlivou manipulaci s citlivým zbožím na paletách. Objedou paletu s podpěrnými nohami a mají široce nastavitelné vidlice pro bezpečné příčné uchopení.

  • (Elektrické) stohovače s ojí jsou alternativou pro klasický vidlicový stohovač a přesvědčují obzvlášť kompaktní konstrukcí a různými rozsahy zdvihu pro vaše nároky. Obsluha je komfortní a bezpečná.


Hrozí při provozu stohovačů s ojí nebezpečí převržení?Každý model, který má projít certifikací TÜV a uspět na trhu, musí mít mnoho bezpečnostních prvků. Patří k nim například také speciální konstrukce, která je sladěna pro maximální výšky zdvihu ve spojení s přípustným zatížením. Když budete stohovač s ojí používat podle předpisů, žádné nebezpečí převržení nehrozí.Jaký olej je vhodný pro vysokozdvižné stohovače?Aby byla hydraulika vysokozdvižného stohovače stále funkční, používejte hydraulické oleje podle normy DIN 51524. Tyto oleje se liší svým teplotním rozsahem a měly by přesně odpovídat příslušnému pracovnímu prostředí.Na vyžádání vám můžeme dodat speciální stohovače, které jsou vhodné například i pro mřížkové boxy nebo jsou vybaveny místem pro řidiče. Kontaktujte nás, pokud máte dotazy nebo speciální přání.