Flipcharty

Vedete živé jednání a Vaši kolegové jeden přes druhého sdělují směs faktů, nápadů a hesel. Co nyní uděláte? Správně, jednoduše se otočíte ke svému flipchartu a budete pilně zapisovat. Tak si vše zapamatujete a jednání bude efektivní. Řekli bychom: 1:0 pro naše flipcharty!

V kategorii Flipcharty Vám nabízíme výrobky následujících značek: MAUL, magnetoplan, DURABLE.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 28

Flipcharty pro strukturování myšlenekI když řečník dokáže jasně formulovat své myšlenky a vyvodit smysluplné závěry, neznamená to, že to publikum pochopí. Nejlepší je využít vizuální podporu. V ideálním případě k tomu není bezpodmínečně nutný počítač, stačí vsadit na osvědčenou pomoc flipchartů.Flipcharty jako ideální pomůcka pro prezentace a přednáškyZejména v případech, kdy při prezentaci nejde jen o výsledky, ale také o vývoj, je kombinace tužky a papíru tou lepší volbou. Pokud například chcete společně s účastníky workshopu vyvíjet nové produkty, jsou návrhy na flipchartu dobře viditelné a pomocí různých barev a fixů je lze různě propojovat nebo vytvářet skupiny.


A protože během toho můžete přirozeně psát a mluvit, je shromažďování nápadů mnohem živější a napsané body zůstanou déle v paměti. Kromě toho vzniklý obraz nezmizí v digitální složce, ale nechá se pověsit na dobře viditelné místo, a to kdykoliv a kdekoliv.Proto jsou flipcharty při workshopech oblíbenější než bílé tabule, jejichž posouvání, přenášení a nové uspořádání není tak jednoduché. I přednáškové karty mají oproti flipchartu nevýhodu – vždy se musejí znovu jednotlivě připichovat.Více profesionálních tipů najdete v našem Poradci pro přednášky a na naší stránce s přehledem Prezentace a přednášky.Formáty flipchartůSe standardním formátem psací plochy asi 680 x 970 mm se většina námi nabízených flipchartů výborně hodí pro workshopy a semináře s přehledným počtem účastníků. Pokud chcete ve zcela malé skupině využívat speciální formu prezentace a přednášky, máme v nabídce také stolní flipcharty ve formátu DIN A4.V případě dalších dotazů ohledně vybavení a nabídky nás kontaktujte.