Stohovací boxy

Praktické uskladnění drobných součásti a zboží: stohovací boxy. Hodí se pro přepravu a expedici. Jsou k dostání v různých velikostech a barvách, s víkem nebo bez něj. Stohovací boxy jsou praktickým řešením pro vše, co vyžaduje pořádek a přehled.

V kategorii Stohovací boxy Vám nabízíme výrobky následujících značek: BITO, eurokraft pro, mauser, ZARGES, CEMO, eurokraft basic.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 363

Stohovací a EURO přepravky, průmyslové nádoby pro úsporu místaPokud je šířka skladu již zaplněná, využijte jeho výšku. S našimi ukládacími boxy se Vaši zaměstnanci rychle stanou zkušenými stohovači. Ať už se jedná o zboží, nástroje nebo příslušenství, těžké nebo lehké, u nás dostanete ten správný box pro každý obsah.Snadné stohování s přepravkami pro každé použitíU společnosti kaiserkraft najdete stohovací přepravky v různých velikostech a provedeních: s víkem, bez víka, s perforovanými nebo plnými stěnami, v provedení jako koš, bedna nebo nádoba pro velká zatížení. Pro potravinářský průmysl nabízíme varianty vhodné pro potraviny, pro uskladnění těžkého obsahu pak například odolné ocelové přepravky.Společnou vlastností našich stohovacích beden je jejich flexibilita a robustnost. Normované velikosti usnadňují optimální využití místa na podlaze a na paletách. Pro přepravu na palteách využijte stohovač nebo zvedací vozík.Přehlednost díky stohovacím přepravkámStohování vyžaduje určitou míru pořádku, aby se Vaši zaměstnanci ve skladu vyznali. Proto můžete vybírat přepravky v různých barvách, využít vkládací přepravky, popisky nebo etikety a další vhodné příslušenství. Kryty a víka ochrání obsah před prachem, vlhkostí a cizími látkami.Pokud si nejste jisti, jestli je správnou volbou multifunkční plastová přepravka, přepravka z ocelového plechu nebo skládací box, kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme v otázkách stohování a vybavení Vašeho provozu a skladu.