Stoly pro bistra, barové stoly

Ať už se jedná o meeting ve stoje, nebo o přestávku na kávu během workshopu: stoly pro bistra nabízejí univerzální využití při mnoha příležitostech. Objevte u kaiserkraft ty správné stoly pro bistra a vysoké stoly pro vaši firmu – od klasického vysokého stolu přes elegantní stůl pro bistra až po hluboký stůl pro salonek.

V kategorii Stoly pro bistra, barové stoly Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, MAUL.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 25

Stoly pro bistra – komunikativní místa setkávání ve firměTyto univerzální stoly jsou již dlouho oblíbené u restauratérů. Zmíněné multitalenty se však osvědčují i ve firmách, dílnách a kancelářích. Díky své malé a kompaktní konstrukci zabírají stoly pro bistra a vysoké stoly velmi málo místa. To znamená, že je lze postavit i v těch nejmenších místnostech. A pokud je zrovna nepotřebujete, můžete je snadno zase uložit.Avšak bez ohledu na to, zda chcete vysoké stoly ve firmě instalovat natrvalo, nebo je používat pouze při určitých příležitostech, například na akcích: stoly pro bistra jsou skvělou možností, jak podpořit komunikaci, nekomplikovaně se setkávat s ostatními a odlehčit zádům od sezení u stolu.Rozmanité stoly pro bistra a vysoké stolyStoly pro bistra jsou k dispozici v mnoha různých provedeních: od vysokých po nízké, od kruhových po čtvercové, od skládacích po výškově přestavitelné. V závislosti na účelu, pro který hledáte vhodný stůl, přicházejí v úvahu různé modely. Pokud máte například k dispozici jen malý počet zasedacích místností a potřebujete kontaktní místo pro krátké schůzky, jeden nebo několik vysokých stolů vám dobře poslouží.Vysoké stoly lze také použít jako komunikační místa v dílně. Vhodné modely by měly být robustní a především stabilní. Skládací modely jsou vhodné zejména pro použití na konferencích, zatímco reprezentativní stoly pro bistra nebo vysoké stoly lze použít jako čekací místo na recepci ve vaší firmě. Mohou také posloužit jako prezentační plocha pro prospekty a formuláře. Pomocí stolů pro bistra odolných proti povětrnostním vlivům můžete ve venkovních prostorách vaší firmy vytvořit komunikativní venkovní místa pro setkávání.Máte další dotazy ohledně výběru a nákupu stolů pro bistra nebo vysokých stolů? Pak nás neváhejte kontaktovat. Poskytneme vám kompetentní a odborné poradenství. Těšíme se na setkání s vámi!
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Vozíky na podnosy | Otočná ramena | Zásuvkové kontejnery | Vedení kabelů | Ochranné rohože | Šatní skříňky | Židle pro psací stoly a manažerská křesla Topstar