Boxy na odpad, sběrné koše

Boxy na odpad, sběrné koše a koše na hygienický odpad jsou základní součástí vybavení firemní umývárny. U nás naleznete vše, co pro vaši umývárnu potřebujete, od samostatných otevřených košů až po mřížkové koše na papír, hygienické boxy a koše s víkem s funkcí Push.

V kategorii Boxy na odpad, sběrné koše Vám nabízíme výrobky následujících značek: AIR-WOLF, CWS.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 14

Hygienické koše: boxy na odpad a sběrné koše pro čistou umývárnuNa několik papírových ručníků by v umývárně nebyly hygienické koše zapotřebí. Jsou však nepostradatelné pro každodenní práci a všechny případy. Protože čistota ve firmě nekončí v hygienickém zázemí nebo v umývárně. V závislosti na vašich preferencích u nás naleznete širokou škálu odpadkových košů do sanitárních prostor, ať už kosmetické koše se sklopným víkem, volně stojící nádoby na odpad, nebo nástěnné boxy.Čím se hygienické koše pro vybavení umýváren liší?V umývárně číhá mnoho výzev pro hygienicky čistý provoz. Odbornou likvidaci zde vyžadují nejen papírové ručníky z příslušných zásobníků na ručníky. Čistě, bezpečně a bez zápachu musí zmizet také pleny, dámské hygienické potřeby nebo jiné výrobky pro péči o tělo. Tento účel splní speciální nádoby na odpad, které jsou optimálně přizpůsobeny danému úkolu.  • Sběrné koše s velkými oky pojmou papírové ručníky a zajistí dobré větrání rostoucí hromady papíru. Zabraňují tak hromadění bakterií v důsledku vlhkosti. Lehké koše lze obzvláště snadno vyprázdnit.

  • Bezdotykové hygienické nádoby a podobné hygienické koše umožňují likvidaci použitých hygienických potřeb, aniž by uživatel musel vidět a cítit obsah koše nebo se ho náhodně dotknout. Nedotýkáte se ani povrchu koše, což rovněž zabraňuje šíření bakterií.

  • Speciální koše na pleny do umýváren pro matky a děti fungují podobně, mají však větší objem a jsou ještě spolehlivější, pokud jde o zadržování zápachu.

  • Odpadkové koše s pedálem, víkem a vnitřní nádobou rovněž umožňují bezdotykovou likvidaci odpadu a jsou vhodné pro méně frekventované toalety. Na každé toaletě by měl být k dispozici jeden koš. Nástěnné verze ušetří místo na podlaze.

  • Velké odpadkové koše s víkem i bez jsou vhodné nejen do umývárny, ale poslouží také jako nádoby na odpad v celé firmě.


Na co je třeba dát u hygienických košů pro vybavení umýváren pozor?Pořiďte si raději větší koš než menší: I když se pleny a papírové ručníky vyhazují do zbytkového odpadu, neměly by v umývárně čekat na odvoz v jednom koši – už jen kvůli zápachu. Pro každý typický druh odpadu proto mějte připravené vhodné koše.Kosmetické koše nebo koše s pedálem jsou nezbytností na všech toaletách, a to nejen na dámských, ale i na pánských. V opačném případě budete muset častěji sáhnout po nástrojích na čištění trubek.I když by hygienické chování v umývárně mělo být samozřejmostí, přesné označení a informační tabule ohledně vhazování určitého odpadu do nádob jsou lepším rozhodnutím. Opět platí, že je lepší říci příliš mnoho než příliš málo.I my toho máme ještě hodně co říct. Například v našich průvodcích

hygiena v kanceláři

, pořádek a čistota na pracovišti a důležitá hygienická opatření ve firmách. Pokud nám chcete něco dalšího říct i vy (nebo se zeptat), neváhejte nás kontaktovat.