Manipulace se sudy

Nebezpečné látky jsou často skladovány v sudech. S inteligentními produkty bude bezpečná manipulace se sudy v každodenním firemním provozu mnohem jednodušší – při zvedání, přemisťování, otáčení, sklápění nebo vyprazdňování. Ušlechtilá ocel a jiné kvalitní materiály přitom nabízejí nejlepší průmyslovou kvalitu. Výsledek: lepší ochrana pro člověka i životní prostředí.

V kategorii Manipulace se sudy Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, EUROKRAFTbasic, Pfeifer, Genkinger-bAKA.

Značka
Typ produktu
Výška [mm]
30
30
2300
2300
-
Relevance
Počet výrobků: 75

Manipulace se sudy – bezpečná přeprava a stáčeníNevypadají nebezpečně, mají však nebezpečný obsah. Sudy s nebezpečnými látkami vyžadují velmi opatrné zacházení – a správné příslušenství, především, pokud chcete sud přemístit z bodu A do bodu B. Opatrnost přenecháme vám, příslušenství zajistíme my.Vše pro bezpečnou přepravuNejjednodušší možností pro přepravu je podvozek pro sudy s rukojetí nebo bez. Rudly na sudy zaručují snadné manévrování i s těžkými sudy. Nebo můžete použít vozík na sudy. Lze s ním přepravit jeden sud nebo hned dva sudy najednou. Pokud z nějakého důvodu během transportu ze sudu unikne kapalina, integrovaná záchytná vana zajistí, že uniklá nebezpečná látka nezpůsobí žádné škody.Když už jsme u přemisťování, není zapotřebí také stohovač nebo jeřáb? S našimi sudovými kleštinami, podavači a zvedači sudů to zvládnete i bez nich. Sklápěče slouží ke sklápění sudů a jsou k dostání ve stacionární i mobilní variantě. Vaši zaměstnanci tak budou mít vše v dosahu i při stáčení a vyprazdňování těžkých sudů. Ještě komfortněji to půjde s čerpadly a čerpadly na olej z našeho e-shopu.Vozíky pro plynové láhve se zajištěnímCo je vhodné pro sud, ještě zdaleka nestačí pro plynovou láhev. Pro bezpečnou přepravu plynových lahví jsou nejvhodnější naše vozíky pro plynové láhve. Díky zajištění láhví zůstane břemeno stát pevně na místě i v úzkých zatáčkách.U KAISER+KRAFT kromě vybavení pro manipulaci se sudy navíc naleznete mnoho dalších dopravních přístrojů a vozíků pro nejrůznější břemena, nádrže, bečky a sudy pro bezpečné skladování a vše ostatní, co potřebujete pro manipulaci s nebezpečnými látkami. Rádi vám poradíme!