Čističky vzduchu, pračky vzduchu

Nedýchatelný těžký vzduch v kanceláři už je minulostí: čistička vzduchu funguje jako prevence zdravotních rizik a odstraní ze vzduchu zápach a nečistoty.

V kategorii Čističky vzduchu, pračky vzduchu Vám nabízíme výrobky následujících značek: IDEAL, Kroll, Fellowes.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 19

Čističky vzduchu, pračky vzduchuZapomeňte na vydýchaný vzduch v kanceláři i na odpolední únavu, která se s ním pojí. S čističkami vzduchu IDEAL se vám bude v kanceláři dýchat jako v lese.S čističkou vzduchu navíc zabráníte šíření chorob i nepříjemných zápachů napříč kanceláří.Užívejte si čerstvého vzduchu každý den s čističkami KAISER+KRAFTVětšina z nás tráví převážnou část života v uzavřených prostorách a čerstvý vzduch známe jen ze vzpomínek na dovolenou.Co s tím?Čistička vzduchu od společnosti KAISER+KRAFT vám i Vašim zaměstnancům konečně umožní volně dýchat. Nejenže čistička vzduchu v kanceláři zvýší produktivitu práce, navíc zamezí i volnému šíření nemocí.Čistička vzduchu a její největší výhodyDo plic denně vdechujeme směs bakterií, výfukových plynů, pylů a často dokonce chemických výparů, což našemu zdraví rozhodně nesvědčí.Zatočte s těžkým vzduchem v kanceláři jednou provždy. Čistička vzduchu ve Vaší kanceláři zajistí:  • vyšší výkonnost,

  • menší problémy způsobené alergiemi,

  • nižší riziko následných onemocnění,

  • čisté povrchy díky menšímu množství nečistot ve vzduchu.


Vaši zaměstnanci na tom s čističkou budou v mnoha ohledech lépe, než při práci v přírodě.Čistička vzduchu nebo otevřené okno?Možná si říkáte, že vám stačí otevřít okno a budete mít čerstvý vzduch i bez čističky.Ano i ne. Společně s čerstvým vzduchem do kanceláře přivane také smog a pyl.Pračka vzduchu na rozdíl od otevřeného okna vzduch nevymění, ale důkladně ho pročistí pomocí filtračních systémů.Na větší nečistoty použije předřazený filtr. Na menší částečky nečistot používá pračka vzduchu HEPA filtr a před nepříjemnými pachy vás ochrání filtr s aktivním uhlím.Vodní filtr na pračce zamezí suchému vzduchu i během topné sezóny. Čistička vzduchu je zase o něco efektivnější při filtrování malých částeček, což uleví alergikům.Jak vybrat správnou čističku vzduchu?Společnost KAISER+KRAFT nabízí čističky vzduchu značky IDEAL s různými filtračními systémy pro malé kanceláře i pro prostory s plochou větší než 50 m².Jak rychle přístroj vyčistí vzduch v místnosti, to prozradí hodnota CADR (Clean Air Delivery Rate). Komfort zvyšuje snadné čištění a údržba, především však hlučnost. Čím tišší zvolíte, tím lépe se vám bude pracovat.