Lavice a stoly

Nastal čas dát si pauzu? Vyberte si u nás praktické a pohodlné venkovní lavice a stoly pro venkovní nebo veřejné prostory jako jsou odpočívadla, parky nebo pěší zóny. Odpočinek je důležitý například i v zoologické zahradě nebo zábavním parku, kde si návštěvníci rádi odpočinou od okolního shonu na čerstvém vzduchu.

V kategorii Lavice a stoly Vám nabízíme výrobky následujících značek: PROCITY.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 104

Udělejte si pauzu! Venkovní lavice a stoly v mnoha provedeníchNěkdy je toho na nás moc a potřebujeme místo, kde bychom si vyčistili hlavu. Aby se zaměstnanci, zákazníci i návštěvníci cítili dobře i pod širým nebem, nabízí kaiserkraft kvalitní sortiment venkovního nábytku k odpočinku. Všechny venkovní stoly, lavice a kombinované sedací venkovní sety jsou jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou proto stabilní, odolné proti působení povětrnostních vlivů a mají dlouhou životnost. A protože víme, že každá firma má svůj vlastní charakter, v našem e-shopu nabízíme velký výběr designových provedení a materiálových kombinací pro strohou praktičnost nebo i nostalgickou hravost.Venkovní lavice vhodné pro každou firmu a použití


Nábytek patří mezi výrazové prostředky vaší firemní identity. Ať už máte zájem o lavice pro open air meetingy či pro prodejní stánky, o venkovní sety stolu a lavic, nebo hledáte atraktivní parkové lavice pro kuřácký koutek ve vaší firmě – včetně popelníku, u kaiserkraft najdete vybavení vhodné pro všechny potřeby.Venkovní lavice a stoly s vysokou kvalitou pro maximální bezpečnostUdržované venkovní prostory jsou součástí reputace vaší firmy, která je, mimo jiné, ovlivněna správným výběrem zdánlivě běžných nebo podružných věcí. Z tohoto důvodu sázíme na kvalitu našich výrobků. Preferujete reprezentativnost nebo rustikální vzhled? Elektrolyticky pozinkované rámy z ocelových trubek nebo masivní litinový podstavec s práškovým vypalovaným lakem? Chtěli byste stolové desky z plastu nebo raději z přírodního dřeva? Získejte přehled o různých druhů lavic a vyberte si design a materiál vyhovující vašim preferencím. Ať se rozhodnete jakkoli, u kaiserkraft si můžete být jisti, že vždy obdržíte špičkovou kvalitu zaručující maximální bezpečnost.


Máte nějaké speciální přání? Potřebujete prostor k usazení velkého týmu? Pak jsou správnou volbou venkovní lavice s opěradly v soupravě až pro 8 lidí. Líbilo by se vám spíše provedení z přírodního dřeva s praktickým držákem pro slunečníky? Přejete si vaše venkovní prostory obohatit o dekorativní venkovní květináče? Neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vše pro to, abychom vašim požadavkům vyhověli.