Pytle na odpad

Pro bezproblémovou likvidaci: papír, zbytkový, organický a těžký odpad lze snadno zlikvidovat v pytlích odolných proti roztržení. Pytle na odpad jsou variabilní z hlediska objemu a barvy. Stahovací pásek a držák navíc mimořádně usnadňují manipulaci. Objevte nabídku pytlů na odpad v e-shopu kaiserkraft!

V kategorii Pytle na odpad Vám nabízíme výrobky následujících značek: Deiss, CEMO, Rubbermaid, VAR, Justrite, Unger, Wolf.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 92

Pytle na odpad - likvidace odpadků ''na míru''Veškeré pytle na odpad v online sortimentu KAISER+KRAFT se vyznačují kvalitním materiálovým zpracováním, což je nezbytným předpokladem pro každý fungující způsob likvidace odpadu.


Pytle na odpad jsou zapotřebí v každé firmě. Podle odvětví a likvidovaných materiálů musí být na místě k dispozici vhodné pytle na odpad, které zaručí likvidaci podle určených směrnic.


V pytlích na těžký odpad lze přepravovat i mimořádně těžké odpady. Pytle na odpad pro nádoby na tříděný odpad pojmou i velká množství odpadu.


Různé pytle na odpad ve vhodném provedení můžete vybírat podle formátu a objemu používaných nádob na odpad a popelnic. Obdélníkové koše na odpad jsou přitom zohledněny stejně jako kulaté.


Zatímco pro organický odpad jsou v nabídce papírové pytle a kompostovatelné sáčky na odpadky, pro jiné druhy odpadu, například směsný odpad, lze doporučit polyetylénové pytle, sáčky z PE a pytle na odpad z HDPE.


Při výrobě pytlů na odpad výrobce klade zvláštní důraz na odolnost proti roztržení materiálu. Speciální techniky zpracování zde i v případě poškození zabrání nebo omezí zvětšování trhlin. Obsah pytlů tak i při vysokém namáhání zůstane tam, kde má být.Pytel pro koše na tříděný odpad a jiné nádoby na odpadPomocí pytlů na tříděný odpad lze přiměřeně naplnit koše na tříděný odpad i jiné velké nádoby na odpad. Jsou k dispozici v transparentním i neprůhledném provedení.


V e-shopu naleznete i držáky pro pytle na odpad, rychlovazače a zkrucovací pomůcky pro bezpečné uzavření pytlů. Dobrou službu zde mohou prokázat také drátěné smyčky nebo sáčky na odpad s páskovým uzávěrem, které KAISER+KRAFT také nabízí.


Pro možnost opakovaného otevírání a zavírání pytle na odpad lze rovněž objednat rychlovazače k opakovanému použití. Je-li zapotřebí fóliový pytel pro velké EUR mřížkové boxy, může být pytel z LDPE prakticky využit nejen k likvidaci, ale i k uskladnění drobného zboží.


Pytle na odpad můžete v e-shopu KAISER+KRAFT objednávat pravidelně. Využijte možnost pohodlné online objednávky u KAISER+KRAFT s dopravou zdarma – proces objednávání to výrazně zjednoduší. Při objednávce si můžete uložit obsah svého nákupního košíku a při příštím nákupu jej můžete jednoduše znovu vyvolat a zopakovat. Objednávku lze samozřejmě upravit nebo doplnit podle aktuální potřeby.