Sady nářadí

Nabízíme veškeré vybavení pro řemeslné a průmyslové provozy, domovníky a všechny řemeslníky: kladiva, pily, šroubováky, ploché a očkové klíče, sady nářadí v pěnových vložkách a mnoho dalšího. A vše, co v našem obchodě nenajdete, Vám samozřejmě obstaráme.

V kategorii Sady nářadí Vám nabízíme výrobky následujících značek: KS Tools, VIGOR, Gedore, HAZET.

Vaše filtry
  Značka
  Typ produktu
  Trvale udržitelný rozvoj
  Vybavení
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevance
  Počet výrobků: 50

  S našimi sadami nářadí budete mít vždy po ruce vhodné nářadí  Objednali jste si nový regál – velmi kvalitní, robustní a s vysokou nosností – a nyní potřebujete vše řádně smontovat. Pokud nechcete využít náš montážní servis a chcete montáž raději provést sami, pomůže Vám přitom vhodné nářadí. A právě u sad nářadí byste měli dbát na dobrý výběr – ať už je používáte často nebo jen zřídka.  V dílně a ve výrobě profesionálové vědí, jak důležité je pro jejich práci kvalitní nářadí. Používají tedy to nejlepší – ať už jde o kladiva, škrabky nebo kleště. Přitom platí:  Sady nářadí renomovaných značek „Made in Germany'' jako Hazet nebo Gedore jsou koncipovány pro velmi náročné trvalé používání.


  To znamená, že jsou je velmi přesně vyrobené, ergonomicky tvarované, odolné proti korozi a neopotřebují se tak rychle.


  Pokud máte menší rozpočet nebo jednoduše hledáte rozumné a funkční nářadí za atraktivní cenu, máme pro Vás přesně to správné: nářadí značek Gedore a Vigor Equipment.  Jak uchováváte nářadí?  Požadované nářadí máte rychleji po ruce, když svou sadu nářadí uložíte do praktických pěnových vložek. Díky vložkám z tvrdé pěny docílíte pořádku v dílenském stole nebo montážním vozíku. Proto Vám nabízíme také sady nářadí, které jsou dodávány již v pěnových vložkách. Pokud si koupíte sady nářadí, nabízíme Vám mimo jiné také záruku možnosti dokoupení jednotlivých dílů sad.  Profitujte v našem internetovém obchodě z výběru a možností kombinací: Jsou Vám zde k dispozici jak různé sady, tak i volný sortiment pro Vaše systémy děrovaných desek.  Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:  Řezačky rolí | Lékárničky | Rohože pro pracoviště | Boxy na nářadí | LED displej | Vozíky na podnosy | Pracovní stoly RAU